Skocz do zawartości

ANKIETA dot. konkursu


samolocik
 Udostępnij

Ankieta dot. konkursu budowy modeli latających, pływających i jeżdżących.  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy weźmiesz udział w konkursie na niżej opisanych zasadach?

    • TAK, zamierzam wziąć udział w konkursie.
      7
    • Nie, wolę obserwować relacje budowy.
      11

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 04.11.2020 o 07:00

Rekomendowane odpowiedzi

KONKURS ZOSTAŁ ROZPOCZĘTY.

Zapraszam do działu KONKURSY

 

 

 

Cześć Wszystkim,


osoby, które zanierzają wziąć udział konkursie na poniższych warunkach są proszone o zagłosowanie.
Na podstawie głosowania podejmiemy w sobotę decyzję, czy konkurs cieszy się na tyle dużym zainteresowaniem aby go ogłosić:
 
Przypominam zasady ze strony:

 

Cel: zwiększenie ilości relacji z budowy modeli i zachęcenie w ten sposób do budowy innych. Zachęcenie w ogóle do wstawiania relacji na forum osób, które jeszcze tego nie robiły.


Konkurs budowy modeli choćby w skali 1:1 niezależnie, czy pływające, czy latające, czy też jeżdżące z super prostymi zasadmi:

  •     do konkursu można dołączyć w trakcie jego trwania (dopisałem ten punkt 30.10 o 12:37)
  •     regularna relacja z budowy na forum zakończona zbudowanym modelem spełniającym założone funkcje,
  •     nagrody losowane wśród tych, którzy ukończyli budowę,
  •     wyczyszczenie wątków budowy ze zbędnych komentarzy po zakończonej budowie,
  •     jeżeli ktoś dopiero co rozpoczął budowę swojego modelu to też może dołączyć do konkursu,.
  •     sponsorzy to my; ja mogę zadeklarować nagrodę wartości ok. 100pln

 

Proponuję dwie daty zakończenia konkursu, ponieważ tempo budowy jak i same modele będą inne.

  •  9 stycznia 2021 - dla modeli, których budowa zakończy się do 8-go stycznia.
  • 19 marca 2021 - dla pozostałych relacji z budowy (20-go marca jest pierwszy dzień wiosny)

 

 

Nagrody:

 

  • na początek ode mnie dwa serwa Power HD DSM 44, zdjęcie ze strony Botland, ponieważ tam będę zamawiał serwa.

https://botland.com.pl/pl/serwomechanizmy/2853-serwo-powerhd-dsm44-micro-6939570720152.html

 

 

obraz.png.3c3bbdf9eef814481af7bc393c825c7a.png

 

 

 

  • oraz sprawdzony w modelarstwie zestaw nożyków firmy OLFA

            poniższe zdjęcia pochodzą ze strony https://www.olfa.pl/

 

obraz.png.858ea21463dd633543aab72772335e12.png

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej, dokładam się do nagrody... Jeżeli chodzi o budowę, planuję dopiero ruszyć za rok (słabo z czasem), mam nadzieję, że konkursy będą trwały i trwały... Na pewno będę obserwował i uczył się od Kolegów...

Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został wyróżniony

Kurcze, założenie konkursu to zachęcenie do budowy i wstawiania relacji z nich na forum. Dlatego nie ma zbyt dużych ograniczeń ?

 

PS. Nagrody funduję nie tylko ja. Dziękuję kolegom którzy już zgłosili chęć wsparcia nas i tym którzy dołączą ❤️

Im nas będzie więcej budujących i fundatorów tym lepiej. Nie chodzi ani o super modele ani o super nagrody. Chodzi o dobrą zabawę.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mamy 5 zgłoszeń w tym jest moje i jedno Kolegi, który pomylił sie przy głosowaniu, więc nie jest widoczne

Jak zgłoszą się jeszcze 2 osoby chętne do zbudowania modelu i umieszczenia relacji to robimy konkurs.

 

obraz.png.b9ed10f2e80e3c37dd9172cfb29689cc.png

 

(c) grafika pochodzi ze strony z darmowymi grafikami:

<a href="https://pl.freepik.com/zdjecia/kobieta">Kobieta zdjęcie utworzone przez stockking - pl.freepik.com</a>

 

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, samolocik napisał:

Cześć,

 

mamy 5 zgłoszeń w tym jest moje i jedno Kolegi, który pomylił sie przy głosowaniu, więc nie jest widoczne

Jak zgłoszą się jeszcze 2 osoby chętne do zbudowania modelu i umieszczenia relacji to robimy konkurs.

 

obraz.png.b9ed10f2e80e3c37dd9172cfb29689cc.png

 

(c) grafika pochodzi ze strony z darmowymi grafikami:

<a href="https://pl.freepik.com/zdjecia/kobieta">Kobieta zdjęcie utworzone przez stockking - pl.freepik.com</a>

 

 

Pozdrawiam

Piotr

hmmmm......................a już myślałem ,że to taka nagroda na zachętę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągnęliśmy zalożoną liczbę startujących w konkursie - dziękuję :)

Poproszę Cię Kuba o założenie tematu w dziale konkursy a ja wrzucę jutro czysty regulamin.

 

Do konkursu będzie można dołączyć w trakcie jego trwania! Kto się jeszcze zastanawia albo później stwierdzi, że chce sie z nami dobrze bawić to go z radością powitamy B)

 

 

KONKURS ZOSTAŁ ROZPOCZĘTY.

Zapraszam do działu KONKURSY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.