Jump to content

Corona ds939 mg


dekooral
 Share

Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do wymiany serw w moim modelu. Padło na serwa firmy Corona ds939 mg. Jakie są Wasze opinie oraz spostrzeżenia na ich temat.

Chciałbym je zamontować do modelu termiczno-rekreacyjnego. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ostatnio pisałem bezpośrednio do Corony pytanie odnośnie wymiarów orczyków i odpisali mi, że jeśli będę kiedyś jeszcze potrzebował ich serw, to mogę je zamówić wprost u nich.
Nie wiem niestety jakie mają ceny. No i wysyłka raczej z Chin. W razie czego spróbuj napisać na sales@corona-rc.com

Link to comment
Share on other sites

W dniu 16.12.2020 o 19:23, dekooral napisał:

Niestety moje zamówienie z aliexpres nie zostało zrealizowane. Na szczęście zwrócili mi pieniążki. A na nieszczęście muszę dalej szukać serw .

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
 

 

Są dostępne na hobbykingu w magazynie EU. Używam ich ostatnio dziesiątki na zmianę z 929MG i złego słowa powiedzieć nie mogę. Pytanie czy 6 Euro to cena ok dla Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Chyba zaczekam aż corony tytułowe będą ogólnie dostępne u nas na rynku modelarskim. Na obecną chwilę zamówiłem dwa serwa bluebird BMS-115HV. Mam nadzieje ze bede zadowolony.Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Piotrze to są dobre serwa. Do tej pory kolega stosował je we wszystkich swoich modelach. Są to odpowiedniki (tańsze) do MKS 6100.

Moim zdaniem są lepsze od Corony precyzyjniejsze nie mniej ciut droższe. W tej samej cenie można dostać ciut mocniejsze jeśli potrzebujesz. 125WV. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo dobre te Blue Birdy. Ale to "HV" - to trochę na wyrost. Mam ich aktualnie z 10 w modelach... + 4 spalone... Na 5V - spoko, ale znacznie wolniejsze. Na 8V - 2 padły na stole podczas doregulowywania popychaczy klap a 2 padły w modelu podczas lądowania. Wylądowałem w wysokiej trawie i zeschnięte badyle dostały się pomiędzy klapy i lotki tak, że klapy nie potrafiły się zamknąć. Nim doszedłem i spostrzegłem  co się stało - były spalone.... Ale kupiłem kolejne i latam na BEC-u 5,5V.

- Jurek

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.