Skocz do zawartości

Corona ds939 mg


dekooral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do wymiany serw w moim modelu. Padło na serwa firmy Corona ds939 mg. Jakie są Wasze opinie oraz spostrzeżenia na ich temat.

Chciałbym je zamontować do modelu termiczno-rekreacyjnego. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 5 tygodni później...

ostatnio pisałem bezpośrednio do Corony pytanie odnośnie wymiarów orczyków i odpisali mi, że jeśli będę kiedyś jeszcze potrzebował ich serw, to mogę je zamówić wprost u nich.
Nie wiem niestety jakie mają ceny. No i wysyłka raczej z Chin. W razie czego spróbuj napisać na sales@corona-rc.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2020 o 19:23, dekooral napisał:

Niestety moje zamówienie z aliexpres nie zostało zrealizowane. Na szczęście zwrócili mi pieniążki. A na nieszczęście muszę dalej szukać serw .

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
 

 

Są dostępne na hobbykingu w magazynie EU. Używam ich ostatnio dziesiątki na zmianę z 929MG i złego słowa powiedzieć nie mogę. Pytanie czy 6 Euro to cena ok dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze to są dobre serwa. Do tej pory kolega stosował je we wszystkich swoich modelach. Są to odpowiedniki (tańsze) do MKS 6100.

Moim zdaniem są lepsze od Corony precyzyjniejsze nie mniej ciut droższe. W tej samej cenie można dostać ciut mocniejsze jeśli potrzebujesz. 125WV. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobre te Blue Birdy. Ale to "HV" - to trochę na wyrost. Mam ich aktualnie z 10 w modelach... + 4 spalone... Na 5V - spoko, ale znacznie wolniejsze. Na 8V - 2 padły na stole podczas doregulowywania popychaczy klap a 2 padły w modelu podczas lądowania. Wylądowałem w wysokiej trawie i zeschnięte badyle dostały się pomiędzy klapy i lotki tak, że klapy nie potrafiły się zamknąć. Nim doszedłem i spostrzegłem  co się stało - były spalone.... Ale kupiłem kolejne i latam na BEC-u 5,5V.

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.