Skocz do zawartości

Uszkodzona przesyłka z modelem


mario70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No i niestety kolejne kłopoty z  DHL.

 

Dwa razy rozmawiałem z infolinią - za pierwszym razem potwierdzili, że nie ma czegoś takiego jak "zwrot na tej samej etykiecie" (przynajmniej przy wysyłkach zagranicznych więc Holendra też wprowadzili w błąd) i jednocześnie podali mi dodatkowy koszt wysyłki niestandardowej. Za drugim razem podali mi całkowity koszt  i jednocześnie poinformowali, że muszę się udać do najbliższego i centrum logistycznego bo tyko tam odbiorą ode mnie przesyłkę ponad gabarytową. 

 

No to pojechałem - a tam miła pani, po wprowadzeniu danych mówi mi, że nie wyśle mi tej paczki bo system nie pozwala na wprowadzenie takiego rozmiaru i ona tego nie przeskoczy.

 

Abyście mieli całkowity obraz sytuacji to dodam, że kontaktowałem się też z innymi przewoźnikami i wszędzie to samo - za duży rozmiar. Jedyna możliwość to jakbym miał umowę.

 

Finalnie dogadałem się z kolegą w jego firmie i paczka pojechała UPS - koszt 300zł.

 

PS.

Revolut to świetna sprawa jednak - Gość mi przelał EUR i już mam na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując temat mogę poinformować o pozytywnym zakończeniu.

 

Dzisiaj właśnie otrzymałem nowy model. Karton, poza drobnym rozdarciem w jednym z narożników, nie mającym wpływu na jego sztywność, wyglądał tak jak powinien. Także tym razem przewoźnik się spisał.

 

Nikomu nie życzę takich historii ale jednocześnie mamy przykład jak solidny sprzedawca potrafi załatwić sprawę szybko i tak aby klient był zadowolony (sam byłem zdziwiony, że miał 2 takie same modele na stanie).

 

 

 

 

20201208_161429.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe :)

Moja przesyłka UPS zwykły standard doszła do NL wczoraj czyli szybciej niż do PL DHL wysłana 2 dni wcześniej.

 

A co do budowy i oblotu to pewnie jeszcze trochę potrwa (wreszcie mogę spokojnie kompletować osprzęt) - po drodze mam jeszcze do dokończenia Extrę SC 1,7m elektryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.