Skocz do zawartości

symulator Phoenix RC


darwoz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakbyś się nie "wstydził" i napisał na początku co to za Taranis, to wszelkie domysły dawno by się skończyły...

A jak tylko mini-usb to pozostały darmowe albo nie wymagające klucza sprzętowego.

Ewentualnie coś w tym stylu https://forum.77hobby.pl/topic/99-przekaznik-cppm-do-symulatorow-trenera-etc/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem sobie ten adapter i z Phoenixem działa bez problemu. Testowane na Turnigy 9X i Taranisie X9D+. Jedyny problem to konieczność mocnego trymowania każdego modelu. Nawet po kalibracji, każdy model miał tendencję albo do przechylania się na skrzydło, skręcania lub opadania mimo pełnego gazu. Da się uzyskać w miarę prosty lot bez utraty wysokości, trzeba się tylko trochę naklikać trymerami na aparaturze. 
Na płytce jest też instalka do RealFlight 7, ale to już chyba trzeba traktować jak pirackie oprogramowanie, więc nie korzystałem. Ale kolega testował ;)
Ten kolega mówił mi, że RealFlight z płytki nie działa, nie da się go zaktywować. Niby jest mail na który trzeba napisać prośbę o kod aktywacyjny, ale wygląda na martwy, bo data firmware z dongla to 2017 rok i nikt już tych wiadomości nie odczytuje.
Aleeeeee adapter działa bez problemu z RealFlight 7.5, tyle że to instalka nie z płyty.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.