Skocz do zawartości

Paypal - będzie opłata za konto.


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1 godzinę temu, a74BACK napisał:

To zamiast bawić się w doładowania, lepiej sobie kartę podpiąć. Odejdzie problem pamiętania o czymkolwiek. 

 

Miałem przykre zdarzenie, że sklep wyświetlił na stronie kwotę 4$, a z karty pobrał 100$. I nie zadziałało 3D Secure. Bank zawalił z procesowaniem autoryzacji, więc kasę udało się odzyskać, ale nerwów i czasu gdy byłem pozbawiony dwukrotności tej kwoty nikt mi nie zwróci. Gdyby nie wpadka banku to nie pomógłby żaden chargeback.

Unikam metod kartowych jak ognia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaś pewien klient próbował oszukać na 400 ojro, złożył reklamację że otrzymał towar niezgodny z zamówieniem, po czym paypal zablokował mi całą kwotę na 30 dni. Mimo że jeszcze w tym samym dniu pokazałem im maila od kupującego, pieniądze miałem zablokowane przez miesiąc. Po odzyskaniu pieniędzy olałem ich i zlikwidowałem konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tez usunąłem po tej informacji. Orientujecie się tylko czy w hobbyking można kupić cokolwiek bez konta paypal z polskiego banku (ing) wpisaując np dane samej karty visa? nie próbowałem jeszcze. Zawsze Paypalem płaciłme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.