Skocz do zawartości

Budowa PZL M18 Dromader


robert.pilot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Jerzy_R napisał:

No, żeby akurat to nie okazało się wielkim plusem. Długi tył za CG nie ułatwia życia.

Zobaczymy jak wyjdzie, muszę dobrze przemyśleć ułożenie wyposażenia, na całe szczęście mam dużo miejsca za skrzydłem.

Gorzej jak wyjdzie model cegła...😡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
55 minut temu, Amadeusz_Modelarz napisał:

Szykujesz go na ten sezon czy nie śpieszy Ci się?

Budowę modelu postanowiłem wykonać powoli, dokładnie, bez ciśnienia, nawet nie zastanawiam się kiedy będzie skończony. Przy moim dostępnym wolnym czasie to około za 2 - 3 lata. Jak pisałem wcześniej, zawiesiłem pracę nad modelem na poczet budowy MX i chęci startu w zawodach IMAC Odra Cup, jednak to nie dla mnie, za mało czasu mam...

Modelarstwo to hobby i pasja na wolne chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, robert.pilot napisał:

Budowę modelu postanowiłem wykonać powoli, dokładnie, bez ciśnienia, nawet nie zastanawiam się, kiedy będzie skończony. Przy moim dostępnym wolnym czasie to około za 2 - 3 lata. Jak pisałem wcześniej, zawiesiłem pracę nad modelem na poczet budowy MX i chęci startu w zawodach IMAC Odra Cup, jednak to nie dla mnie, za mało czasu mam...

Modelarstwo to hobby i pasja na wolne chwile...

No tak, są też obowiązki, a to czasem przeszkadza w modelarstwie.

Każdy woli coś innego. Niektórzy wolą budować, inni rywalizować, a jeszcze inni latać dla przyjemności.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, robert.pilot napisał:

Dzisiaj plany modelu ponownie trafiły na stół. Prawe skrzydło - przymiarka na "sucho".

 

Cieszę się , że wróciłeś z projektem. Zapowiada się piękny model , a Dromader to jeden z moich ulubionych samolotów zwłaszcza  ,że to nasz polski produkt.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ares napisał:

a Dromader to jeden z moich ulubionych samolotów zwłaszcza  ,że to nasz polski produkt.

O tak... przywołuje wspomnienia z młodzieńczych lat, wakacje na wsi i codziennie cudowny warkot nisko przelatującego M18... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, robert.pilot napisał:

. przywołuje wspomnienia z młodzieńczych lat,

Kurcze mam podobne wspomnienia , jak byłem małym chłopcem pamietam jak będąc u dziadków machałem do przelatującego dosyć nisko nad domami Dromadera. Pilot widać zauważył to bo wykonał nurkowanie w naszym kierunku a następnie przeszedł w ostre wznoszenie machając skrzydłami na pożegnanie.....to było jakies 30 lat temu ale pamiętam jakie to były wtedy emocje i duma ,że pan pilot mnie zauważył:)

Fajne wspomnienia .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.