Skocz do zawartości

Budowa PZL M18 Dromader


robert.pilot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po długiej przerwie coś powoli rusza... Niestety dopadła mnie choroba (zapalenie zatok, 14 dni wycięte z życia) więc nie byłem w stanie nawet myśleć o M18. Powoli wracam do świata żywych, mimo jeszcze bólu głowy, udało mi się wkleić dwa pierwsze żeberka. Mam nadzieję, że prace nad modelelem w końcu się rozkręcą.
f20a44dd5d26ecad7e7563dced10c278.jpg5771345458058a4f517529f641df4ecb.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie idzie, robisz tylko odlaczane koncowki skrzydel do transportu? Czy srodkowa czesc skrzydla z podwoziem tez bedzie odczepiana?

 

Co do zatok i innych przeziebien to u mnie często robi robote ok. 15 kropli Amolu na gorącą wode w misce i ręcznik na głowe i tak 3 razy dziennie - kiedys mi to lekarz polecil zamiast klasycznych inhalacji  - wiadomo gorączki to nie zbije ale niezle przedrze drogi oddechowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, JacekCichy napisał:

Ladnie idzie, robisz tylko odlaczane koncowki skrzydel do transportu? Czy srodkowa czesc skrzydla z podwoziem tez bedzie odczepiana?

Dzięki. Skrzydła robię w w jednej całości, 1800mm to nie problem do transportu.

13 godzin temu, JacekCichy napisał:

Co do zatok i innych przeziebien to u mnie często robi robote ok. 15 kropli Amolu na gorącą wode w misce i ręcznik na głowe i tak 3 razy dziennie - kiedys mi to lekarz polecil zamiast klasycznych inhalacji  - wiadomo gorączki to nie zbije ale niezle przedrze drogi oddechowe :)

 Przyda się, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi po głowie, żeby samemu zrobić podobne podwozie. Ze względu na brak wolnego czasu trwało by to ze 3 miesiące...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

12 minut temu, model napisał:

Golenie ładne, nie spodziewałem się że aż tak, czy są ciasno spasowane ? Mają jakieś luzy ? Można prosić zdjęcie w towarzystwie ,, paczki zapałek" dla porównania ?.

Są ciasno spasowane, żadnych luzów, nawet nasmarowane smarem, z ciekawości rozebrałem, w środku gruba porządna sprężyna. Wykonane są z dobrej jakości stopu aluminium, robią wrażenie wytrzymałych.

 

20211029_102236.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.