Skocz do zawartości

Budowa PZL M18 Dromader


robert.pilot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, robert.pilot napisał:

Nie mam ciśnienia. I tak wiecznie jest coś innego do roboty. Ostatnio robiłem przegląd rowerów, żonie - wymiana hamulców (w zeszłym roku już miałem to zrobić...), suport rozleciał się itp... 

 

No OK ; rowery moze i sa wazniejsze . Ale TYLKO rowery ?

Tyle krecisz , ze suport padl ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzesiek napisał:

To jest pożadny modelarz,po mimo prądu buduje.Chęci to klucz do sukcesu.

Dzięki. Najlepsze jest to, że dzisiaj w sobotę miałem wolne, więc żona zaplanowała porządki... A że prądu nie było, to bezczynnie w domu nie da się siedzieć. Chciałem aby jak najdłużej ten stan trwał.... na trzy godzinki udało się wyrwać...

3 godziny temu, tytan12 napisał:

He,he,jak ma się agregat,albo pożądne akumulatory, to w czym problem?

Moja "modelarnia" to piwnica w bloku, bez okna 1,5m x 2m. Używałem tej latarki https://metler.pl/p/762-philips-rch10-led-inspection-lampa-warsztatowa.html naprawdę daję radę, posiadam jeszcze nowszą wersję, używam jej w garażu https://allegro.pl/oferta/philips-lampa-warsztatowa-robocza-ecopro40-6500k-9648118273?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_narzedzia_pla_ss&ev_adgr=Narzedzia&ev_campaign_id=14474247596&gclid=CjwKCAiAx8KQBhAGEiwAD3EiP9MJZr-UF2GohZdiXIOHPIrP3AsbNBgkPqnmreP5_hTQ30VjldFRlhoCEf0QAvD_BwE, jest wypas, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.