Skocz do zawartości

Jakieś strony z rozrywką


mazur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla ta opowiesc na Demotywatory ale nie moge jej znalesc wiec postaram sie opowiedziec:

 

Ktorys z monarchow Austro-Wegier co roku wyprawial huczny bal i zapraszal wielu ksiazat z calego krolestwa.  Na ten bal nie przyjechal kilka raz pod rzad pewien ksiaze, jego przyjaciel.  Monarcha wyslal list;

Co sie dzieje, dlaczego nie przyjezdzasz na moje bale? Zawsze sie dobrze bawimy!

Ksiaze odpowiada:

Siedze sobie w moim zamku z dwoma siostrami.

 

No ale to troche nudne, nieprawdaz?

 

To nie sa moje siostry!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
39 minut temu, Modelarz_75 napisał:

Dla mnie najlepsza strona do północny-wschód. W tym kierunku mam za jakiś 1 km lotnisko ;).

O widzę ,że jesteś z Przylepu? Często bywam tam na lotnisku. Mieszkam około  50km od Zielonej Gory ale wybieram się często na przejażdżki motocyklowe właśnie na lotnisko.

Pozdrawiam i być może się kiedyś spotkamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mieszkam w Przylepie, często bywam na lotnisku w części modelarskiej, także bywam na lotnisku modelarskim w Cigacicach, nie wykluczone że może się już spotkaliśmy jeśli znasz modelarzy z Zielonej Góry i okolic.

Widzę, że poza modelarstwem również motorki? Ciekawe, bo właśnie robię prawko na "A". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również często odwiedzam kącik modelarski. Z widzenia znam troche Pana Leszka Małmyga i drugiego Leszka latającego F3K. Rozważam nawet zapisanie się do klubu bo zgodnie z przepisami i tak niedługo stanie się to obowiązkiem.

A motocykle to również moje drugie hobby ale ze względów finansowych jestem wierny klasie 125cm3. Prawa jazdy A nie mam. Jednak połączenie przyjemności z jazdy motorem i  odwiedzenia lotniska to wspaniałe uzupełnienie. Jak jest ładnie to nawet w tygodniu biorę lornetkę wskakuję na motor i przyjeżdżam poobserować samoloty. Jak modelarze latają to zawsze można chwilę porozmawiać.

Życzę powodzenia i zdania prawa jazdy

Pozdrawiam:Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.