Skocz do zawartości

Dron obronny.


302_Osh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z czystej ciekawości, czy istnieje gdzieś jakiś projekt drona, którym w razie czego można byłoby w jakiś sposób się bronić przed czołgiem czy piechotą? Jak to widzicie, czy to jest sensowne? Wiem, że to dosyć kontrowersyjne, jakby co, to admin wywal temat. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to będzie jedna z odpowiedzi :). Zaraz będzie Bayraktar z pianki. Tak poważnie, to pewnie jakieś gogle vr, jak tym sterować, żeby jednocześnie się chować, jak duży, żeby tego mołotowa podnieść, jak podpalić mołotowa. To nie takie proste. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz piętrzył problemy czy szukał rozwiązań?
Ładunek do przeniesienia to ok kilograma. Pierwsze z brzegu fpv robi kilkaset metrów.
Po co ci plany znajdziesz takiego drona na rynku bez problemu.
Pod piankowego szybowca też butelkę podwiesisz. Nie rozumiem z czym masz problem i co chcesz utrudniać.
Zapłonniki elektryczne w RC są, 

Możesz  mieć lont i odpalać na ziemi.

Im prościej tym lepiej

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie. Poprzez nasze szkolenie w ULC i certyfikaty,  wojsko ma pełną bazę danych odnośnie potencjalnych operatorów dronów bojowych. Tak, że możemy być wykorzystani w ramach OT po krótkim szkoleniu. Kto wie, czy któryś z kolegów nie bedzie się niedługo chwalił że latał Bayraktarem?.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jarek996 napisał:

Byle tylko mnie nie wzieli. Dronami w ogole nie potrafie , a i modelami samolotow to tak sobie. To byloby zbyt wielkie ryzyko ?

Nie pękaj,cytat Wojtka, ''  możemy być wykorzystani w ramach OT po krótkim szkoleniu''.?

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spokojem bym nie przesadzał.

Ale mam znajomego,który słynie,z nadużywania napojów alkoholowych . Słabo kontaktowy i generalnie zniszczony przez swój nałóg. Poprosiłem go o kilka butelek. Co odpowiedział ,  mnie zaskoczyło : alpag ( wino, prawie . . ) nie piję, a po piwie, są za małe. I nie chodziło o napój wino podobny, i nie uprzedziłem do czego te butelki mają służyć.

 

à propos   jakie zagęszczacze można użyć,obok styropianu . . .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparli sie na ciężkie szklane butelki a może coś lekkiego ? po co szkło po niebie wozić ? a zrobienie jakiegoś napalmo podobnego ? A nie jestem pewny czy współczesny czołg można zniszczyć butelką. A z innej beczki to moim zdaniem jest jakaś przyszłośc bo tanie, do obsługi dwóch żołnierzy wystarczy taki odział niszczycieli czołgów mógł by działać skutecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.