Skocz do zawartości

WARBIRDS 2022


Kwant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ZAPRASZAMY NA „WARBIRDS 2022”!
Do kolejnej,  już szóstej edycji Zlotu Modelarzy Redukcyjnych WARBIRDS 2022 organizowanego na naszym lotnisku w Bobrownikach w dniach 21 - 23 lipca 2022 r. pozostało kilkanaście dni.
Zatem najwyższy czas szykować modele i zgłosić chęć uczestnictwa w zlocie na naszej stronie internetowej:
https://www.skm-bobrowniki.pl/war-2022.html.
Nie masz modelu, a chciałbyś uczestniczyć w zlocie, a może Twój model to "nielot", ale chciałbyś zaprezentować go na wystawie stacjonarnej  – tak jak w latach ubiegłych nie ma problemu. Dopełniasz formalności, dostajesz identyfikator i jesteś pełnoprawnym uczestnikiem zlotu!
Na zlot zapraszamy wszystkich modelarzy którym bliskie jest modelarstwo redukcyjne. Szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkich posiadających modele samolotów wykorzystywanych w lotnictwie wojskowym.
Będzie miło spotkać się ze starymi znajomymi, oraz poznać nowych pasjonatów modelarstwa redukcyjnego. A jak jest na zlocie – o to pytajcie Tych, którzy przyjeżdżają do nas corocznie!
Więcej informacji o zlocie, w tym ramowy program, informacje o położeniu naszego lotniska i dojeździe do niego itp. przeczytasz w naszej witrynie internetowej w menu „AKTUALNOŚĆI”:
https://www.skm-bobrowniki.pl/aktualnosci.html
Główna część zlotu planowana jest na 22 - 23 lipca 2022 r., jednak możecie jak w latach poprzednich, przyjechać do nas dużo wcześniej i wyjechać dużo później!!!
Zgłoszenie chęci uczestnictwa w zlocie poprzez naszą stronę, w znaczący sposób uprości i skróci czas dopełniania formalności przy rejestracji na zlocie.
Wszelkie kolejne informacje, zamieszczać będziemy na naszej stronie internetowej, zatem prosimy o jej śledzenie.
Główne założenia pozostaną niezmienne, ale w szczegółach coś może ulec zmianie!
Członkowie
Sportowego Klubu Modelarskiego
w Bobrownikach

Prosimy o rozpowszechnianie informacji o zlocie do wszystkich zainteresowanych!

Plakat 2022a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na WARBIRDS 2022
  • 2 tygodnie później...

Warbirds 2022 

 Ramowy plan zlotu.

Jak kolega Staszek powyżej już co nieco napisał ja opiszę inne aspekty imprezy.

Latanie zaczynamy w czwartek 21.07 i kończymy faktycznie 23.07  wieczorem rozdaniem nagród.

Codziennie 0 9.00 będzie miała miejsce odprawa dla pilotów.

Rejestrować można się w biurze imprezy.

Wpisowe w tym roku to 120 zł od uczestnika latającego i 60 od osoby towarzyszącej na całe 3 dni.

W programie dwa spotkania wieczorne i 23.07  ok godziny 11.00 pokazy w locie Jak 3 i Piper Cub.

Loty można będzie wykonywać tylko z plakietką uczestnika zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na zawody ale na razie chciałbym zaprezentować model tylko na wystawie statycznej gdyż do lotu jeszcze gotowy nie będzie.

Będę jechał z okolic Warszawy dużym blaszakiem więc mogę zabrać większy model lub modele i jedno miejsce dla modelarza tez może się jeszcze znajdzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega chce przyjechać z synem który nie ma skończone 14lat.

W Finansowej Chacie żeby się ubezpieczyć musi mieć ukończone 14 lat.

Jak to wygląda z uczestnictwem w zlocie?

Może są inne ubezpieczenia które nie są tak restrykcyjne jeśli chodzi o wiek?

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może łatwiej będzie ubezpieczyć syna poprzez zapisanie go do stowarzyszenia modelarskiego, które powinno mieć wykupione ubezpieczenie dla swoich członków. Oczywiście przed zapisaniem trzeba by było sprawdzić warunki ubezpieczenia i kwotę (często jest to nieduża kwota na całe stowarzyszenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koszty takiej imprezy nie są małe. Fundujemy jednak dwa grile wieczorem z " małym piwem" w miłym i wesołym towarzystwie.

Z czternastolatkiem raczej damy rade, jeśli z nim będzie dorosły..

 

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajny film, brawo :), z ciekawości czym kręcone?

Gratuluję wszystkim wykonawcom pięknych lotów i modeli.

Jeśli Autorzy przeglądają ten wątek to mam dwa pytania:

1) F 15 - piękna maszyna i lot, jak się robi flary, to są jakieś gotowe moduły, czy własna koncepcja, a jeśli tak, to czy mogę poprosić o zdradzenie tajników?

2) Zero - to model Black Horse, czy własna budowa, a jeśli tak to na podstawie jakichś szczególnych planów?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Viper napisał:

 

2) Zero - to model Black Horse, czy własna budowa, a jeśli tak to na podstawie jakichś szczególnych planów?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

 

To mocno waloryzowany model z zestawu firmy Top Rc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Może i ta kamera leciwa, ale z doświadczenia wiem, że łapanie ostrości na niebie przy ładnej pogodzie proste nie jest i niejeden sprzęt się wykłada. Oczywiście tak jak w fotografii najważniejsza w całym przedsięwzięciu jest inteligentna przystawka do sprzętu, więc brawo Pani Aniu :)

Fajny ten zero, to jeden z moich ulubionych warbirdów, intensywnie przyglądałem się zestawowi Black Horse`a, wydał mi się podobny, kawał dobrej roboty, gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.