Skocz do zawartości

Powstaje latajaca replika RWD-6


Andrzej Klos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
11 godzin temu, Andrzej Klos napisał:

Piekny tekst, ktory mam nadzieje zacheci kolegow do budowania modeli Polskich samolotow. 

 

Dobrze ze polskie samoloty byly troszke ciekawsze jak polska reprezentacja.

Wielu zacheca do jej ogladania , ale ja sie od wielu lat WYLAMUJE , bo ogladanie jej mnie najzwyczajniej boli. 

Model polskiego samolotu pewnie kiedys popelnie, ale bedzie to raczej cos sportowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jarek996 napisał:

 

Dobrze ze polskie samoloty byly troszke ciekawsze jak polska reprezentacja.

Wielu zacheca do jej ogladania , ale ja sie od wielu lat WYLAMUJE , bo ogladanie jej mnie najzwyczajniej boli. 

Model polskiego samolotu pewnie kiedys popelnie, ale bedzie to raczej cos sportowego. 

 

O jakiej reprezentacji mowisz.  Pilka nozna?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jarek996 napisał:

 

Dobrze ze polskie samoloty byly troszke ciekawsze jak polska reprezentacja.

Wielu zacheca do jej ogladania , ale ja sie od wielu lat WYLAMUJE , bo ogladanie jej mnie najzwyczajniej boli. 

Model polskiego samolotu pewnie kiedys popelnie, ale bedzie to raczej cos sportowego. 

Ale właśnie RWD-6 to samolot sportowy. Startował w zawodach...

No może sportowo-turystyczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.01.2023 o 21:34, Andrzej Klos napisał:

RWD-8

W tym malowaniu i z tym silnikiem trochę przypomina Kanie. Z daleka i pod słońce, ale takie pierwsze skojrzenie miałem. Mam nadzieję, że pokazów wznowią więcej w tym roku. To może będzie i RWD, by sobie pooglądał na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2023 o 07:21, pietrku napisał:

W tym malowaniu i z tym silnikiem trochę przypomina Kanie. Z daleka i pod słońce, ale takie pierwsze skojrzenie miałem. Mam nadzieję, że pokazów wznowią więcej w tym roku. To może będzie i RWD, by sobie pooglądał na żywo.

Grzegorz-  podobieństwo do Kani jest uzasadnione, ale należy podkreślić, że konstrukcja Kani była wzorowana na RWD-8, czyli wiadomo co było jajkiem, a co kurą 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.