Skocz do zawartości

RWD 9 ( 1:5 )


f-150
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
10 godzin temu, wother napisał:

Świetne detale. Klamka chodzi rewelacyjnie :) podglądam na bieżąco Twoje postępy bo będę niedługo próbował zasiąść do 6tki. Z czego wykonałeś ta skórzaną tapicerkę ? Myślisz na drzwiach od wew strony zrobić kieszenie na mapy ? :)

Tapicerka to folia samoprzylepna, przypomina bardziej zamsz w dotyku. Kieszenie oczywiście będą. Na razie robię przegrodę bagażnika za tylną kanapą i oklejam wnętrze.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pięknie to wygląda, gratulacje.

Ale jest pytanie, RDW9 miał silnik gwiazdowy z reduktorem więc oś obrotu śmigła była wyżej niż oś obrotu wału silnika, jak to będzie wyglądać w tym modelu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2023 o 18:12, f-150 napisał:

Dziś przymiarka silnika. Kolektor wydechowy do przeróbki , musi być mniejszej średnicy aby schować się pod maską ale to wiedziałem już wcześniej.20231101_120423.thumb.jpg.4df29a515b77c5a20cfeb2c5590b1fd9.jpg

 

20231101_120505.thumb.jpg.20ec6ab0447c9781db897f80841cf6a1.jpgZważyłem całość 4250g czyli nie jest tragicznie.

Cześć Wojtek. Ja mam dziwne wrażenie, że ten silnik jest mocno przewymiarowany do tego modelu.  Dajesz silnik 50ccm do RWD-9 o rozp. niecałe 2,4m. To prawie model 3D.🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kesto napisał:

Cześć Wojtek. Ja mam dziwne wrażenie, że ten silnik jest mocno przewymiarowany do tego modelu.  Dajesz silnik 50ccm do RWD-9 o rozp. niecałe 2,4m. To prawie model 3D.🙂

Ale moc jest mała pomimo dużej pojemności, poza tym średnica . To najmniesza benzyna o 7 cylindrach. Wolałbym 9 cyl jak w oryginale ale najmniejszy pojemnościowo to 77 cc i to żarowy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.