Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata F3K 26-31.08.2023 Sanpetru, Rumunia


Czaro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie gratulacje 🏆🛩️🥇 Dzięki za taki post, pisany lekką ręką, który przeczytałem z wielką przyjemnością👍 Dzięki za super fotki są MEGA😀

Lubię papier i chciałbym czytać takie artykuły np. w Modelarzu, który już dawno nie jest wydawany (mi go trochę brakuje)😥Pozdrawiam Piotrek😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarku,

 

w tytule powinno być chyba 26-31.08.2023. Co do polskiego sprzętu używanego w Sânpetru to był on tam już używany jeszcze przed II wojną światową. Mam na dysku komputera fptografię Delfina i Salamandry na zboczu widocznym na Twoim pierwszym zdjęciu. Jak znajdę to wrzucę.

A tak w ogóle - gratulacje😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Mistrzostwa Świata F3K 26-31.08.2023 Sanpetru, Rumunia

Dziękuję za zwrócenie uwagi :D

 

Gdybyśmy tylko wcześniej wiedzieli o tych związkach z polskimi szybowcami... ależby było więcej tematów do rozmów z uczestniczkami tamtejszego obozu szybowcowego, które w trakcie naszych MŚ były chronometrażystkami... tzn. nie żeby kolegom brakowało tematów, tylko że to byłyby kolejne okazje do podbicia i bajery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Czaro napisał:

Pamiętam, jak za dzieciaka emocjonowałem się takimi relacjami z Modelarza, klejąc żeberka w Jaskółkach. Wyobrażałem sobie, jak to jest na takich mistrzostwach. Teraz sam mogę o tym pisać, jak nie w Modelarzu, to chociaż tu ;)

Mam bardzo podobne wspomnienia i dlatego cieszę się ,że pomimo braku prasy modelarskiej piszesz tutaj na forum takie fajne relacje i można  czytając posty poczuć ducha mistrzostw.

Internet w niczym nie gorszy od papieru ale ja też osobiście wolę papier i wielce nad tym boleję ,że nie ma w Polsce magazynu modelarskiego w którym powinno się opisywać Wasze sukcesy sportowe.

Gratuluję , pisz Czarku jak tylko możesz relacje z zawodów  bo fajnie się to czyta i być może (mam nadzieję) rozpali to w młodych modelarzach chęć do startów w zawodach i będzie impulsem do sportowej rywalizacji.

Jeszcze mała dygresja: F3K to klasa "na dzisiejsze czasy". Nie trzeba do latania bardzo dużo miejsca , modele łatwo przechowywać nawet w mieszkaniu w bloku bo są  niewielkie , nie trzeba drogiego osprzętu startowego......same plusy a i start w zawodach ( sprzętowo) jest w porównaniu z innymi klasami FAI stosunkowo tani.

Także kto może warto startować w zawodach:) Tak sądzę.

Pozdrawiam i raz jeszcze gratulacje dla Ciebie i całej ekipy.

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.