Skocz do zawartości

Henryk Bronowicki - fabryczny pilot doświadczalny


qpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ali1983 napisał:

Te filmy to od zeszłego roku, od kwietnia można zobaczyć. Jak ruszali z 2 wydaniem książki. 

 

Zgadza się, ja dopiero trafiłem a sądząc po wyświetleniach takich jak ja jest więcej. Wciągam codziennie po filmie albo dwa od niedzieli, słucha się tego super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, qpa napisał:

 

Zgadza się, ja dopiero trafiłem a sądząc po wyświetleniach takich jak ja jest więcej. Wciągam codziennie po filmie albo dwa od niedzieli, słucha się tego super. 

Polecam kupić też książkę. Jest bardzo ciekawa , dobrze i lekko się czyta.

Warta swojej ceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ares napisał:

Warta swojej ceny.

 

180zl to pikuś 😉

Pierwsze wydanie, gdy już nie było dostępne u wydawcy czy w sklepie, można było znaleźć w sieci po 2000zl!

A ja mam oba wydania 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ali1983 napisał:

180zl to pikuś 😉

Pierwsze wydanie, gdy już nie było dostępne u wydawcy czy w sklepie, można było znaleźć w sieci po 2000zl!

A ja mam oba wydania 😃

To Ty prawdziwy fanatyk jesteś😀👍

Ja mam drugie wydanie i bardzo mi się podobała lektura.

Pewnie przeczytam drugi raz za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, qpa napisał:

Polityką to trąci każde Twoje wtrącenie w prawie każdym poście Jacku, a nie opowieści pilota oblatywacza, nie rozumiem Twojego problemu i fiksacji na tym punkcie. 

obejrzyj odcinek nr 3..dotyczący Irydy...warto

to nie ja  mam problem i fiksację ale Ty

dla mnie EOT

podzekowania  podtrzymuje  bo to znakomita opowieśc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piszę w temacie o kiełbasie politycznych wrzutek, wiec moja fiksacja ma dokładnie odwrotny zwrot do Twojej,  nie wiem po co prowadzisz taką walkę, skoro doskonale rozumiesz o co mi chodzi, to jest forum modelarskie, a świat stoi otworem i możesz założyć własne forum modelarsko-polityczne i tam robić co i jak chcesz. Forum ma być odskocznią od dnia codziennego a nie kolejnym strumieniem politycznego szamba zakończonego kłótniami. 

 

ps zdradzę Ci Jacku taką tajemnicę, że wszyscy czytający tego posta mają dostęp do Internetu, i bez problemu jak będą chcieli mogą poczytać o polityce w dowolnym miejscu. Nie musisz ich wyręczać, dadzą sobie doskonale radę. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2024 o 00:23, robas69 napisał:

Iryda klasy amerykańskiego A10. Dobre😆.

Nie ma co się śmiać. Amerykańskie towary i ich rzekoma super technologia to mit i ściema.

Gdybyśmy odpowiednio potrafili zarządzać firmą i dopracowali projekt , Iryda mogłaby być naprawdę dobrym samolotem.

No ale wyszło jak zwykle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A10. Wyspecjalizowany samolot do zwalczania czołgow i pojazdów opancerzonych produkowany prawie 10 lat w ilości ponad 700 egzemplarzy to mit i ściema? To czym jest Iryda, samolot szkolno-treningowy, który nigdy nie był czymś więcej niż ciągłym prototypem kolejnej wersji? Ty nie pamiętasz czasów kiedy upubliczniono ten samolot. To była okładka Wojskowego Przeglądu Technicznego bez żadnej informacji co to jest. A wyglądało to tak jak później latało. I nie ma co czarować rzeczywistości, że my byliśmy tacy wspaniali i nasze maszyny też, a tylko wszyscy byli przeciw nam. No i specjalnie przylecieli z NASA żeby brać wzór z naszego cuda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.