Skocz do zawartości

Licytacja Skrzynki na Orkiestrę Owsiaka


AndrzejC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No kwota wylicytowana  faktycznie nie powala...Myślałem ,że koledzy jednak więcej wylicytują.

Ale słowo się rzekło i skrzynki trzeba wysłać.

Szczęśliwym posiadaczem obu funkcjonalnych skrzynek został kolega Piotr z Miastkowa.

 

Andrzej,jeszcze niedawno chciałeś Kubie opchnąć skrzynkę z przysłowiową flachę więc wylicytowana kwota wg mnie jest całkiem uczciwa ... ;)

Dlatego szacunek i podziękowanie dla Piotra za zaproponowaną kwotę jak i dla Ciebie za fajną akcję na konto Orkiestry.

 

A na naklejkę  też bym się pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że niedawno chciałem oddać skrzynkę za przysłowiową flaszkę, to jedno.

I jakby Kuba mnie odwiedził, to tą skrzynkę dostał by pewnie za friko. Nie on pierwszy i nie ostatni.

Ale, ze mnie nie odwiedził, to sprawa poszła innym torem.  To drugie.

Poszło na żywioł... Kto da więcej. NA ZBOŻNY CEL.

I jako, ze wczoraj wieczorem nie miałem możliwości licytowania (a szkoda) , to sam za swoje skrzynki dał bym więcej.

Naiwnie pomyślałem , ze to będzie ciekawa licytacja. Jak wyszło tak wyszło.

Kolega Piotr właśnie się odezwał i jutro jak mi pokaże potwierdzenie skrzynki Mu wyślę. Ma fuksa :)

A co do kubków, naklejek,  butonów, koszulek itp , to niestety nic z tego nie będzie, ponieważ już kiedyś raz naiwnie myślałem, ze jak umiem, to mogę zrobić coś fajnego dla tej naszej  forumowej społeczności. No więc w skrócie:  pomyliłem się i drugi raz w to nie wejdę.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypominanie licytującym, że za mało zalicytowali i skrzynka poszła za tanio jest moim zdaniem nie eleganckie. Na miejscu Piotra poczułbym się chyba winny, że mam tak strasznego fuksa.

Trzeba było ustalić minimalną kwotę i już.

 

Zrobiłeś fajną akcję i ciesz się tym, że kaska z niej wpadnie do Orkiestrzanej puszki.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr dokonał przelewu i od tej chwili jest szczęśliwym posiadaczem obu skrzynek oraz gustownego okolicznościowego kubka :) .

Wysyłka jutro.

Jeżeli koledzy chcą tych nalepek, to niech podadzą adresy na skrzynkę forumową, to powysyłam po parę sztuk.

Im szybciej napiszecie gdzie mam wysłać tym szybciej dostaniecie :) I kto pierwszy ten lepszy, ponieważ za dużo tych nalepek nie mam

No i  potrwa to parę dni, gdyż operację wysyłania chcę przeprowadzić zbiorczo  jeden raz.

A.C.

p.s. Nalepki  są za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Trzeba chyba już zacząć zbierać pamiątki po WOŚP

 

 Powstaje projekt ustawy zakazujący zbiórek publicznych:

 

https://goo.gl/kx6geB

 

Niby nic wprost o WOŚP, ale jak tu wierzyć w intencje polityków łamiących wielokrotnie i świadomie przysięgę złożoną  w sejmie na Boga i Konstytucję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na rodzaj władzy i ustrój vox populi bywa groźny dla władzy. Jest przykład z Brukseli jaki jest opór przed państwami narodowymi. Ale bez polityki. Owsiak robi dobrą robotę bo pokazuje ile potencjału jest w narodzie i nie chodzi tylko o pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.