Skocz do zawartości

Licytacja Skrzynki na Orkiestrę Owsiaka


AndrzejC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No kwota wylicytowana  faktycznie nie powala...Myślałem ,że koledzy jednak więcej wylicytują.

Ale słowo się rzekło i skrzynki trzeba wysłać.

Szczęśliwym posiadaczem obu funkcjonalnych skrzynek został kolega Piotr z Miastkowa.

 

Andrzej,jeszcze niedawno chciałeś Kubie opchnąć skrzynkę z przysłowiową flachę więc wylicytowana kwota wg mnie jest całkiem uczciwa ... ;)

Dlatego szacunek i podziękowanie dla Piotra za zaproponowaną kwotę jak i dla Ciebie za fajną akcję na konto Orkiestry.

 

A na naklejkę  też bym się pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że niedawno chciałem oddać skrzynkę za przysłowiową flaszkę, to jedno.

I jakby Kuba mnie odwiedził, to tą skrzynkę dostał by pewnie za friko. Nie on pierwszy i nie ostatni.

Ale, ze mnie nie odwiedził, to sprawa poszła innym torem.  To drugie.

Poszło na żywioł... Kto da więcej. NA ZBOŻNY CEL.

I jako, ze wczoraj wieczorem nie miałem możliwości licytowania (a szkoda) , to sam za swoje skrzynki dał bym więcej.

Naiwnie pomyślałem , ze to będzie ciekawa licytacja. Jak wyszło tak wyszło.

Kolega Piotr właśnie się odezwał i jutro jak mi pokaże potwierdzenie skrzynki Mu wyślę. Ma fuksa :)

A co do kubków, naklejek,  butonów, koszulek itp , to niestety nic z tego nie będzie, ponieważ już kiedyś raz naiwnie myślałem, ze jak umiem, to mogę zrobić coś fajnego dla tej naszej  forumowej społeczności. No więc w skrócie:  pomyliłem się i drugi raz w to nie wejdę.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypominanie licytującym, że za mało zalicytowali i skrzynka poszła za tanio jest moim zdaniem nie eleganckie. Na miejscu Piotra poczułbym się chyba winny, że mam tak strasznego fuksa.

Trzeba było ustalić minimalną kwotę i już.

 

Zrobiłeś fajną akcję i ciesz się tym, że kaska z niej wpadnie do Orkiestrzanej puszki.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr dokonał przelewu i od tej chwili jest szczęśliwym posiadaczem obu skrzynek oraz gustownego okolicznościowego kubka :) .

Wysyłka jutro.

Jeżeli koledzy chcą tych nalepek, to niech podadzą adresy na skrzynkę forumową, to powysyłam po parę sztuk.

Im szybciej napiszecie gdzie mam wysłać tym szybciej dostaniecie :) I kto pierwszy ten lepszy, ponieważ za dużo tych nalepek nie mam

No i  potrwa to parę dni, gdyż operację wysyłania chcę przeprowadzić zbiorczo  jeden raz.

A.C.

p.s. Nalepki  są za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Trzeba chyba już zacząć zbierać pamiątki po WOŚP

 

 Powstaje projekt ustawy zakazujący zbiórek publicznych:

 

https://goo.gl/kx6geB

 

Niby nic wprost o WOŚP, ale jak tu wierzyć w intencje polityków łamiących wielokrotnie i świadomie przysięgę złożoną  w sejmie na Boga i Konstytucję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na rodzaj władzy i ustrój vox populi bywa groźny dla władzy. Jest przykład z Brukseli jaki jest opór przed państwami narodowymi. Ale bez polityki. Owsiak robi dobrą robotę bo pokazuje ile potencjału jest w narodzie i nie chodzi tylko o pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.