Skocz do zawartości

Mobius 1080p


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przykład mojego kolegi z przed miesiąca.

Kupił kamerkę GoPro4 za 2000 zł i musiał dokupić laptopa za 3500 zł by wykorzystać jej możliwości. .

Aby odtworzyć FHD 60 fps sprzęt musi być co najmniej dobrej klasy. Media Player i kodeki to nie wszystko.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład mojego kolegi z przed miesiąca.

Kupił kamerkę GoPro4 za 2000 zł i musiał dokupić laptopa za 3500 zł by wykorzystać jej możliwości. .

Aby odtworzyć FHD 60 fps sprzęt musi być co najmniej dobrej klasy. Media Player i kodeki to nie wszystko.

 

 

Niestety zabawa z filmami wymaga szybszego sprzętu, choć ja jeszcze radzę sobie jeszcze  z procesorem dwurdzeniowym i Windows XP. Niektóre współczesne tablety też potrafią wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mobiusa nie grozi nam ten czynnik - full hd i 60 klatek.

A ja mam pytanie z innej beczki - jaki program polecacie by zapisać w zwolnionym tępię film z 60 kl i 120 kl/sek ?

 

Myślę że każdego programu do obróbki filmów który ma możliwość definiowania szybkości zapisu - czyli niestandardowego zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W przypadku mobiusa nie grozi nam ten czynnik - full hd i 60 klatek.

A ja mam pytanie z innej beczki - jaki program polecacie by zapisać w zwolnionym tępię film z 60 kl i 120 kl/sek ?

 

Najlepszy efekt daje zastosowanie AAE oraz pluginu Twixtor, można uzyskać niesamowite efekty nawet przy 30fps ,a przy 120fps to już zatrzymujesz prawie w miejscu :)

Zwolnić można z 60fps do 2000fps a nawet 6000fps z zachowaniem płynności

Dobre tutoriale na tubie.

Niestety nie jest to darmowe rozwiązanie.

 

Przykład:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.