Skocz do zawartości

SZD-56 Diana 2 1/4


Gość horn3t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę krótko model bajka zakręca na ogonie nie mogłem go przeciągnąć płynie  w powietrzu jak jacht po oceanie, POLECAM jak ktoś niezdecydowany w zakupie takiego modelu wart każdej złotówki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A wracając do bielsko-wrocławskiej Diany - dziś o 13tej ruszyły ostre prace przy produkcji ostatecznych form do skrzydeł ;) I będą trwały przez cały weekend.

I gdzie ten model? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 lat później...

Temat mocno zakurzony, ale trochę irytujący. Czy w końcu doczekamy się modelu Diany 2 w skali 1:3 od polskiego producenta? Od lat śledzę temat i czekam z nadzieją na pomyślne zakończenie tematu produkcji i sprzedaży tego szybowca. Szkoda tylko, że rozbudzono wpisami w tym temacie duże nadzieje na pojawienie się Diany 2 w większej skali, ale zapadła jakaś niewytłumaczalna cisza. Jestem zainteresowany tematem i czekam na pojawienie się w sprzedaży tej konstrukcji. Czy ktoś z kolegów wie, co obecnie dzieje się w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sbogdan1 napisał:

Jacek nie trzeba wyważać otwartych drzwi, wszystkie zacne Polskie szybowce mają się dobrze tak w budowie jaki i w lataniu u naszych sąsiadów.
Począwszy od Diany wszelakiej maści, poprzez Kobuza, Swifta itp. na ale to tak na marginesie.

Bogdan, ja szukam tej Diany 2 z Wrocka i słuch o niej zaginął. Formy niby były, a modelu ni ma.

U sąsiadów wiem, że są, ma ją Baudis i Chocofly oraz Ceflix. Ale ceny zabijają normalnego nabywcę. Ciekawą opcją jest Diana 2 4,28m Chocofly, ale cena też wysoka i czas oczekiwania na model długi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.