Skocz do zawartości

Delta z depronu w 120minut


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaraj się jakoś lepiej ułożyć te przewody, może wykonać delikatne rowki i zamaskować taśmą, żeby uzyskać gładszą powierzchnię. Teraz jest lekka masakra, pomijając już wygląd, to będziesz miał strasznie turbulentny opływ powietrza na górnej powierzchni. Poza tym wydaje mi się, że stateczniki są krzywo wklejone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Anonymous

"naleśnik" oblatany. Oczywiście skoro 3 min lotu można liczyć jako oblot. Przy wietrze 8 m/s bo tak wskazuje pogoda IMGW na moim terenie lot jest praktycznie niemożliwy.

To była walka o utrzymanie się w powietrzu :-). Nie jestem w stanie nic powiedzieć o właściwościach lotnych, bo po wyrzucie modelu walczyłem tylko żeby utrzymac go w powietrzu, zrobić kółko i jakoś w miarę bezbolesnie posadzić na ziemi.

 

Kable poprawię, zrobione były na szybko żeby tylko wypróbować czy poleci. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

jakiś czas temu popełniłem deltę bzika żeby nabrać wprawy przed lotem modelem sklejkowym (nigdy wcześniej nie latałem). Jak do tej pory zaliczyła kilka konkretnych kretów, połamały się wszystkie listwy wzmacniające, porozrywał depron ale trochę uhu tu i tam, jakiś przeszczep depronu i lata prawie jak nowa.

 

 

Dzięki bzik za ten projekt :) I accucela - spisuje się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.