Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mam cztery razy tyle ile potrzebuje, karta to Visa Electron - może z tym problem?

Może to być wina tego że jest to karta tzw. płaska?

To może być problem. Nie wiem jak teraz, ale dawniej ta karta nie pozwalała na płatności w internecie. Zadzwoń do banku, powinni wiedzieć.

Ja używam karty Visa Classic. Wypukła, debetowa, działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Może temat wałkowany tysiąc razy za co przepraszam.

Powiedzie co jest bardziej opłacalne zakupy z HK-EU czy HK-Global i czy to sa duże roznice?

I jakie sa średnio cenny za przesylki np. o.5 kg ,1kg ,1.5kg

Mieszkam obecnie w Niemczech to jak zakupie z HK-global to pewnie na 100 procent clo i vat dostane? i na pewno już taniej nie wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

kolejny czat zakończył się sukcesem paczka jest w warszawie w upsie z adnotacją, że brakuje pełnomocnictwa do odprawy celnej?????

 

UPS jak i DHL odprawiają w SWOJEJ agencji celnej. Powinni przysłać Ci pełnomocnictwo do podpisu i odesłania by mogli za Ciebie odprawić ( podpis - skan - odesłać ) - oni pracują jako agencja i to jest po prostu wymagane. Ja na przykład złożyłem pełnomocnictwo stałe w DHL i już mnie nie męczą o to za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.