Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Zamówiłem sobie pare dni temu z europejskiego magazynu rzep z taśmą samoprzylepną... w chwili zamówienia był na stanie a dziś otrzymałem maila, że nie ma na stanie (i nie wyślą o ile dobrze zrozumiałem bo z moim angielskim nie za bardzo...)

 

wklejam maila:

Angelyn P., Jan 14 09:32:

Hi Michal,

Greetings! This is to inform you about your order 20010732807. I apologize that the delivery time for your order has been delayed.

As of this time, the Product ID: HLFT-01 from this order is out of stock from our Europe Warehouse. This is the reason why the processing time is being extended. I can help you get this order processed by offering you the following options.

1. Since your order has an item only, we can cancel the whole order and we will refund the cancelled order's full amount as Bonus Points or via PayPal

2. We can wait until the back ordered item gets back in stock. We usually restock our items every 30 days but there's no guarantee on this one as we'll have to depend on our supplier.

Due to high demands, we apologize that some items are on backorder. We usually replenish our stocks every after 30 days but has no guarantee. We strongly advise to include the backordered item/s on your wishlist so you will be notified once the item/s become/s on stock.

I'll wait for your reply so I can see which one will work best for you and for me to make the necessary actions. Thank you and have a nice day!

If you need further assistance, you may contact us through our 24-Hour Customer Support Center (Live-Chat) at www.HobbyKing.com. Just click on the link at the top right part of the homepage to speak with one of our On-Line Chat Representatives for real time assistance.

 

Z tego co rozumiem to mam trzy możliwości: albo czekać aż się pojawi lub zamienić na punkty lub zwrot kasy na PayPala?

 

jak ewentualnie zainicjować zwrot kasy na konto w Paypalu? bo nie mam pojęcia nigdzie nie widzę takiej możliwości po wejściu na swoje konto i swoje zamówienie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie pomóżcie, 6.02.2015 mam status SHIPPED mam nr przesyłki, a na singpost dzisiaj mam status "Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)" Ile można czekać na podanie jakiegos konkretnego statusu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy raz zrobiłem zakupy w tym sklepie, kupiłem sobie jedną małą rzecz, koszt ok 30zł może nawet nie całe, dodam że zakupy były z magazyny w UE, wybrałem wysyłkę bez śledzenia, nie opłacało się brać koszt wysyłki przewyższał zawartość, czekam juz miesiąc i paczka nie dotarła do mnie, co moge zrobić? czy jest szansa że paczka dojdzie?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dochodzą po 2-3 tygodniach. Ale stres jest... Zawsze możesz poprosić o informację, kiedy przesyłka została wysłana. Na chat'cie odpowiadają raczej szybko. 

 

Zawsze patrz od chwili kiedy dostałeś 4 ptaszki w zamówieniu. To też kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś robi wkrótce zamówienie na Hobbykingu? Chętnie przyłączyłbym się do zakupu - cena wysyłki rozłożyłaby się na dwie osoby ;)

Najlepiej ktoś z Tarnów i okolice na południe do Gorlic, jeśli komuś coś widomo to proszę o informację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartoszu dzięki, za odpowiedź, ale dziś jak wróciłem z pracy, po ok 30 kilku dniach leżała dużżża paczka z małym Ubec-em :)

 przyszła z Holandii, nie spodziewałem się po tak krótkim okresie oczekiwania :) ale jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Holandii tak długo szła? co najmniej dziwne. Mój ostatni zakup 11-go, paczka doszła wczoraj 16-go (GLS). Jednocześnie drugie zamówienie też z 11-go przesyłką bez trankingu doszła dziś 17-go ( poczta polska) gdyby nie było po drodze niedzieli to byłyby  szybciej. Z Holandii tydzień to max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.