Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw wybierasz na górze w jakim kraju jesteś, wtedy pojawiają się magazyny dostepne dla Twojej lokalizacji. Po lewej stronie masz menu, na górze tego menu wybierasz Warehouse, czyli magazyn.najwięcej rzeczy jest w international, w EU jest mniej. Ja zawsze biorę rejestrowaną, nawet z EU gdzie kupowałem gumę do katapulty za 8 $a przesłka rejestrowana 10$. Bezstresowe noce są ważniejsze niz parę złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie tak szybko przesyłki z Chin jeszcze nigdy nie otrzymałem. Mamy chyba nowy rekord! Proszę, poniżej zrzut z trackingu Poczty Polskiej. Po pracy lecę odebrać! :)

 

Wysłanie przesyłki 2015-02-10 10:08 SINGAPORE SŘ1

Nadejście przesyłki 2015-02-16 21:02 WER Warszawa

Awizo 2015-02-18 12:37 UP Wałbrzych 11

Oczekiwanie przesyłki do odbioru w placówce 2015-02-18 12:37 UP Wałbrzych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na zwykłą pocztę nieźle, ja ostatnio brałem kuriera (ciężka paczka DHL Express to była najtańsza opcja)

Przesłanie jej zajęło weekend.

 

poniedziałek, luty 16, 2015 Terminal DHL Godzina Ilość paczek

19 Przesyłka doręczona do odbiorcy. Odebrana. GDANSK 16:22 1 Ilość paczek

18 Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia GDANSK - POLAND 14:03 1 Ilość paczek

17 Przesyłka dotarła do terminala przeznaczenia - GDANSK - POLAND GDANSK - POLAND 11:39 1 Ilość paczek

16 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - GDANSK - POLAND GDANSK - POLAND 11:141 Ilość paczek

15 Przesyłka procesowana - GDANSK - POLAND GDANSK - POLAND 10:131 Ilość paczek

14 Zaktualizowano status odprawy celnej GDANSK - POLAND 08:36  

13 Odprawa celna zakończona o GDANSK - POLAND GDANSK - POLAND 07:311 Ilość paczek

12 Przesyłka oczekuje na odprawę celną GDANSK - POLAND 05:20 1 Ilość paczek

11 Przesyłka znajduje się w magazynie celnym w GDANSK - POLAND GDANSK - POLAND 05:20 1 Ilość paczek

10 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - GDANSK - POLAND GDANSK - POLAND 04:47 1 Ilość paczek

9 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 01:29 1 Ilość paczek

 

niedziela, luty 15, 2015 Terminal DHL Godzina Ilość paczek

8 Przesyłka procesowana - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 17:58 1 Ilość paczek

7 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 16:41 1 Ilość paczek

6 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:54 1 Ilość paczek

5 Przesyłka procesowana - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:45 1 Ilość paczek

 

sobota, luty 14, 2015 Terminal DHL Godzina Ilość paczek

4 Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 18:32 1 Ilość paczek

3 Przesyłka procesowana - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 18:01 1 Ilość paczek

 

piątek, luty 13, 2015 Terminal DHL Godzina Ilość paczek

2 Zaktualizowano status odprawy celnej GDANSK - POLAND 11:15  

 

sobota, luty 14, 2015 Terminal DHL Godzina Ilość paczek

1 Przesyłka odebrana od nadawcy HONG KONG - HONG KONG 13:02 1 Ilość paczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dziękuje za odp pierwszy raz zamawiam z hk i takie głupie pytanie zadałem :D

To nie jest głupie pytanie.

Ja na przykład należę do niecierpliwych i jak już sobie zamówię jakąś zabawkę, to jestem jak małe dziecko. Ma być natychmiast.

Zamawiając z globala, zwłaszcza coś fajnego, zazwyczaj cierpię męki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest głupie pytanie.

Ja na przykład należę do niecierpliwych i jak już sobie zamówię jakąś zabawkę, to jestem jak małe dziecko. Ma być natychmiast.

Zamawiając z globala, zwłaszcza coś fajnego, zazwyczaj cierpię męki :D

 

Ja też jestem niecierpliwy, na dodatek naiwny, zamówiłem TGY-i10 22 lutego, gdy zamawiałem było -4,  łudziłem się że raz dwa dorzucą do magazynu, do dziś dnia stock mają prawie na -20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem niecierpliwy, na dodatek naiwny, zamówiłem TGY-i10 22 lutego, gdy zamawiałem było -4,  łudziłem się że raz dwa dorzucą do magazynu, do dziś dnia stock mają prawie na -20 ;)

kiepsko zrobiles ze niekupiles flysky 10 z alieexpress.Przesylka za free aparatura ok 198$ A w dodatku leszpej jakosci od turnigy.Sprawdzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kiepsko zrobiles ze niekupiles flysky 10 z alieexpress.Przesylka za free aparatura ok 198$ A w dodatku leszpej jakosci od turnigy.Sprawdzilem.

 

najwyżej anuluję, bo im dłużej czekam tym mocniej mnie wkurza sytuacja, kasa poszła, a tam nawet przewidywanego terminu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Arrived at overseas (Country code: DE)

 

Wszystko wskazuje na to, że właśnie dotarła do Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem napisać że paczka idzie do niemiec do brata {brat pracuje w niemczech} a potem brat wysyła mi część do mnie brat jak ja jest modelarzem po prostu on zamówił sobie część sobie i od razu mi.Czyli brat musi troche poczekać na paczke ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak ktoś ostatnio płacił za zakupu z hobbykinga przez Paypala jaki wyszedł przelicznik z USD na złotówki??

 

przykładowo wartość zamówienia 100$ ile wtedy paypal pobiera złotówek ? Chyba że da się to jakoś sprawdzić na paypalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykładowo wartość zamówienia 100$ ile wtedy paypal pobiera złotówek ? Chyba że da się to jakoś sprawdzić na paypalu?

 

Nie wiem czy 22 luty to ostatnio no ale ;)

"

Łączna kwota:   -$182,33 USD (równowartość -696,22 PLN)"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.