Skocz do zawartości

xenony - tanie zestawy - Warto ??


mammuth

Rekomendowane odpowiedzi

Utopia - Świętych nie ma. Każdy czasem przekracza prędkość. Nie oszukujmy się, bo 99% kierowców "wie lepiej". W końcu to kierujący określa warunki i dostosowuje do nich prędkość - to też jest w kodeksie :wink:

A nikt nie mówił, że to działa tylko w dół. :twisted:

 

Mi też się zdarza pojechać szybciej niż znaki mówią, szczególnie, że u nas władze potrafią ustawić 40-kę tam, gdzie jest równa, prosta, dwu jezdniowa droga bez skrzyżowań i przejść dla pieszych. :wink:

A jak ludzie widzą takie absurdy, to sie rodzi pytanie "A skąd mamy wiedzieć, że inne są dobrze ustawione?".

 

Ja sam miałem dotąd jeden wypadek, w charakterze ofiary - dlaczego? Bo chciałem jechać zgodnie z przepisami i nie wyprzedzać autka przede mną. Wskutek tej "poprawności" stanałem za nim, gdy chciał skręcać, ale ten za mną nie staną.A tak bym go wyprzedził, pojechał dalej a tamten gość by wjechał w inny samochód. A ja bym nie stracił samochodu i modelu w bagażniku :cry:

 

Starajmy się po prostu jeździć tak, jak inni i nie kozaczyć na drodze. To jest gwarancja sukcesu. Pomyśl, nim zrobisz. Niestety, ciagle za dużo tych, co robią, a nie myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pewnie dodali też s---yn ale jednak debeściak

ja raczej określiłem pa....t, a utwierdziłeś mnie w tym tymi słowami

 

Ciekawe czy przyzna się teraz kolega z forum który spowodował wypadek z poważnymi obrażeniami u poszkodowanych (trwałe inwalidztwo)a później biegał szukając biegłego który go z tego wyplącze ...

 

A że dwóm z szanownego grona uratowałem już dupę przed prokuratorem po wypadkach pewnie czyni ze mnie jeszcze gorszego drania od nich... życie

chyba najgorszy typ człowieka, najpierw pomaga a później wypomina.

 

Sam wiesz że nie raz złapałem ciebie na krętactwie i niewiedzy i tak było i tym razem, więc nie ośmieszaj się dalej.

 

A wypadki na drogach były są i będą i niestety tego się nie da uniknąć w 100%, ale można to zminimalizować jeśli każdy z kierujących będzie znał Kodeks Drogowy a nie tylko uważał że zna. Jeśli na droga będzie mniej ORMOwców co ty innych uczą jeździć, bo przez ich nadgorliwość wprowadzają tylko więcej agresji u innych kierujących, którzy zaczynają podejmować nie racjonalne decyzje.

 

 

Skoro jesteś taki hop do przodu to podaj kolego swój przebieg w mln km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I - jak już pisałem - krawat mammuthowi za zakładanie durnych tematów! :P

 

Na serio, to bym proponował wydzielić do Archiwum fragmenty kontrowersyjne, zbyt ostre oraz wszelkie wycieczki osobiste, a zostawić sedno - bo sam temat jest ciekawy i sporo się dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie promuje tu kradzieży oprogramowania, muzyki itp - chodź wiadomo jak to w życiu bywa.

 

Nikt nie promuje tu pobicia - chodź nawet jeśli się to komuś należy.

 

Nikt nie promuje tu nic co powszechnie uznawane jest za złe! - z jakiej racji robić wyjątek jeśli chodzi o zachowanie się na drodze??!

 

Na serio, to bym proponował wydzielić do Archiwum fragmenty kontrowersyjne, zbyt ostre oraz wszelkie wycieczki osobiste, a zostawić sedno - bo sam temat jest ciekawy i sporo się dowiedziałem.

Dawno powinno to zostać zrobione !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Dawno powinno to zostać zrobione !!!!!

No to proszę wskaż oto posty które Twoim zdaniem powinny być usunięte żeby pozostałe nie straciły sensu !!!!! Po prostu zgłoś te posty a ja je usunę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proszę wskaż oto posty które Twoim zdaniem powinny być usunięte żeby pozostałe nie straciły sensu !!!!! Po prostu zgłoś te posty a ja je usunę.

Napisałem - że już dawno powinno zostać to zrobione! - to jest różnica, poza tym stwierdziłem tylko fakt wyłącznie z mojego punktu widzenia, niekoniecznie identycznego jak Twój. Mogłem napisać: "Dobrze by było gdyby usunięto to co może doprowadzić do kłótni wcześniej" .

Czy wszystko musisz tak osobiście odbierać i zawsze w tym najgorszym świetle?

 

A teraz....

 

....teraz to Ty jesteś moderatorem nie ja, nie pytaj mnie co masz robić, wychodzę z założenia że skoro nim jesteś to wiesz co robić....

 

Na tym kończę swój udział w temacie bo jeleniem nie jestem.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja też jeleniem nie jestem.Nie czytałem tematu od początku i trafiłem na niego przez przypadek.Skoro padła propozycja to chciałem żebyś wskazał posty i tyle.Chyba przesadzasz twierdząc że ja widzę wszystko w najgorszym świetle.Zresztą nieważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rozluznienie mala zmiana tematu.

Kiedys dawno temu 6-7 lat (?) kupilem wklady do wycieraczek -( byly duzo tansze niz oryginaly do mojego kadecika ) jakies niemieckie .

Po kilku dniach juz wiedzialem, ze innych w zyciu nie kupie !!!

Zmienilem auto (na skode favorit :lol: ) i oczywiscie pierwsze co to postanowilem zmienic wycieraczki .

Cena byla juz kilkukrotnie wyzsza - sama guma kosztowala wiecej niz oryginaly w salonie :shock: - jednak po chwili wahania wzialem i bylem szczesliwym czlowiekiem.

I teraz pytanie - jaka to byla firma ???

Nie pamietam absolutnie :(

W ciagu poltora roku zmienilem juz wycieraczki 4 razy i z zadnych nie jestem zadowolony niezaleznie czy firmowe czy super mega hiper wypasy z ebay'a ....

Jakies pomysly ?

Ostatnie kilkanascie dni jezdze w ciaglym deszczu i mnie trafia - postanowilem odszukac utracona milosc :lol:

Moze macie jakies sprawdzone ???

Jakby co to szybe mam w doskonalym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam VALEO XTRM. Uważam je za jedne z najlepszych wynalazków. Jednego nie można im zarzucić - że są tanie bo..... nie są(niestety).

Aczkolwiek jest to pierwszy model wycieraczek który w pełni mnie zadowala. Zero za przeproszeniem "pierdzenia" na szybie - co mnie osobiście wręcz do szału doprowadza i wydajność w ściąganiu wody z szyby nie do przebicia. Wg mnie nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mammuth mammuth, raz o żarówkach, raz o wycieraczkach, a jutro o kołach lub silniku :) czyżby jakaś prowokacja ;)

 

 

Zadna prowokacja - przysiegam na moja tesciowa :P

Mam jeszcze kilka takich tematow dla rozluznienia - oby nikt nie popuscil ;)

 

Co do Valeo - nie pamietam kurczaki czy to te, ale juz zaczynam polowanie :)

Dzieki.

PS. o kolach nie bedzie bo juz temat mam zalatwiony :)

Toyo - T1R - poki co jestem zadowolony - ciszej niz Pirelli, taniej, a i w testach lepiej wypadly :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro były drogie i dobre jakościowo to musiały być Valeo. U mnie w samochodzie działały całe 3 dni! Ukradli! Ukradli mi wycieraczki!!! :evil:

Też tego doświadczyłem wiosną tego roku.

Na szczęście moje były tuż przed wymianą i złodziej za wiele nie skorzystał :twisted:

Ale za to po zakupie nowych przez tydzień zdejmowałem je po przyjechaniu pod dom i chowałem w bagażniku :crazy: co by uniknąć szybkiej "zemsty" zawiedzionego nowego właściciela. W końcu 150 PLN na chodniku nie leży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to po zakupie nowych przez tydzień zdejmowałem je po przyjechaniu pod dom i chowałem w bagażniku :crazy: co by uniknąć szybkiej "zemsty" zawiedzionego nowego właściciela. W końcu 150 PLN na chodniku nie leży...

:lol: zabawnie to musiało wyglądać, aczkolwiek nie powiem też starałem się w świetle stawać, co by look był lepszy co jakiś czas :lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.