Skocz do zawartości

KLUB RC ZŁOTÓW-nasze latanie w Złotowie i okolicy.


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie tak całkiem bezwietrzny ale było OK,wiatr od lasu wzdłuż pasa ja wykonałem dwa loty Wojtek też i niestety obowiązki wygoniły nas z lotniska.

Oblot udany model potrzebuje kilku poprawek i latanko :faja:

Czekam tylko na filmik z oblotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystaliście ten jeden piękny bezwietrzny dzień ?

Adamie ja wykorzystałem ostatnie minuty bez wiatru dziś wieczorem akurat osłabł wiatr prawie nie wiało :lol: i miałem Kacpra samolot przygotowany do oblotu w razie by całkiem ucichł i udało się :rotfl: dosłownie pięć minut już prawie po ciemku zero wiaterku było zrobiłem Kacprowi oblot jego Formosa II koło domu ale udany oblot :jupi: daleko nie mogłem odlatywać bo było zbyt ciemno ale blisko świetnie widziałem go w locie i lata świetnie :) powiem tyle że samolocik jest bardzo szybki zdziwiłem się jaki szybki jest no przed młodym duże wyzwanie jest nim latać no ale już czas na samolot po skrzydełku wiesz jak mu idzie latanie skrzydełkiem to może i poradzi sobie swoją Formosą :ble: na pewno zaliczy kilka kretów trochę kleju mu przybędzie ale się nauczy młody latać samolotem :devil: dołączę fotkę jak młody się prezentuje swoim samolotem :D A Tomek miał rację że może świetnie latać bo lata świetnie choć mi się wydaje że za szybko :roll:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek jaki silnik zamontowałeś w Formozie ?

no Adamie wielki mu dałem silnik dawcą tego narządu był easycub silnik C3536 :D dokładnie oblot wykonam na lotnisku bo teraz tylko taki malutki spacerek po niebie był bo jakoś po ciemku ciężko widziałem go :P Kacper nie może się doczekać jak będzie nim latał w końcu to jego pierwszy samolot po skrzydełku ;D

 

A za zimą my też nie tęsknimy najlepiej jak by jej nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie może jednak w spalinie nie zasmakujesz i zostaniesz przy elektrykach.Tak piszę bo sam jakieś doświadczenia miałem z takimi modelami.Kiedyś dawno temu szczotkowa 600 i ciężkie aku potem mała bezszczotka i nowy typ aku i to mi bardziej pasowało.Jednak spalina mnie bardziej podnieca :)

Może zrobisz model na benzynę a silnik pożyczysz od kumpla to będą mniejsze wydatki,albo dużego elektryka przerobisz na salinę?

No chyba że duży spaliniak nie zmieści się w Twojej modelarni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.