Skocz do zawartości

Easy Glider


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
:?: :?: :?: :?

 

Każdy z nich - wybór należy do Ciebie i zasobności kieszeni.

 

No ale chciałbym się Was poradzić , zależy mi głównie by był wytrzymały i DOBRZE ŁAPAŁ TERMIKĘ.

Pytania :

1.EGP jest wytrzymały ale jak u niego z termiką?

2. Robbe arcus - czy jest wytrzymały i jak u niego z termiką ???

 

Ale termika jest tam gdzie latasz a nie w modelu :!: :!:

 

A łapać termikę jak mocna to można i drzwiami od stodoły - to zależy w 99% od "pilota" a nie od modelu. Polatasz to się przekonasz ....

 

ps. a co do wytrzymałości - nie ma modeli niezniszczalnych ... trza się tylko postarać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się podepnę :wink:

 

Wczoraj w końcu oblatałem własnego EG Pro:

 

 

:)

 

No proszę wszyscy się głowią jaki motor do EG załadować a tu rodzynek na zboczu śmiga bez motorka :) szacuneczek :faja: Bardzo fajne tylko przydał by się jakiś wzorek na skrzydłach bo na tle śniegu to kiepsko go widać ;)

 

Dzięki :):)

 

Właśnie z tego powodu wczoraj wieczorem po lotach nakleiłem mu parę naklejek. :wink:

 

fa1f98bb815661f9m.jpg

 

Się podepnę :wink:

 

Wczoraj w końcu oblatałem własnego EG Pro:

 

 

:)

No to ładnie ci idzie to latanie powiedz czy masz lotki ustawne na każdy kanał osobno i czy tak jak w instrukcji wychyły asymetryczne 20/8 ?

 

Tak, lotki mam na osobnych kanałach.

Wychyły ustawiałem na oko :wink: Mniej więcej tak samo w górę i w dół.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EG naprawdę można lapłaś dobrze termikę, swojego eksploatuje od 3 lat, miał większe i mniejsze kraksy łącznie z pożarem regulatora :) . EG lata powoli i często powrót z komina podczas wietrznej pogody jest uciążliwy. Tym modelem wciągałem się na wysokość około 500m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tym modelem wciągałem się na wysokość około 500m.

No to pogratulować takiego pułapu :P , choć zastanawiam się z widocznością modelu na tej wysokości :lol: . Chyba strach było mrugnąć oczmi aby go nie stracić z wzroku :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EG lata powoli i często powrót z komina podczas wietrznej pogody jest uciążliwy. Tym modelem wciągałem się na wysokość około 500m.

 

Przepraszam, że pytam - miałeś wariometr :?: Dopóki latałem bez - też myślałem że jest baaaaaaaarrrrrrrdzo wysoko - po zainstalowaniu wario zszedłem trochę na ziemię - 300 m pod kątem około 45stopni w górze - 2 metrowy model jest ciężko sterować a 500 to już modeliki co najmniej 3 metrowe .... i strach się bać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.