Skocz do zawartości

EXTRIM v.II -nowy model ze stajni Artex-u.


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 853
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wlasnie na twoim modelu sie wzorowalem bardzo spodobalo mi sie twoje malowanie mam nadzieje ze sie nie gniewasz :D:D statecznik jest prosto to zdjecie jakos dziwnie wyszlo szkoda ze niemoge go narazie oblatac a ochota jest wielka ale poszukuje aktualnie tranzystorow do regla moze uda sie naprawic a naklejki oczywiscie beda :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem z gdyni, ale oblatywałem dzisiaj na "kokoszkasz" przy Auchan w prawo i na 3 światłach w pole. Niebawem znowu się tam udam, może wspólne latanko?? Daj info na PW dam Ci swój nr kom.

 

Hej,

ja mieszkam w Rumi, ale jako że mam rodzinę mieszkającą za Gdańskiem to latam w "Twojej" okolicy swoim trenerkiem :) . A precyzując to - jadąc z Auchan w stronę Żukowa przejeżdżam to 3-cie skrzyżowanie ze światłami i z ul. Budowlanych i jadę jakieś 500 metrów dalej drogą na Żukowo, gdzie za szkołą po prawej stronie jest niezłe pole do oblotów...Jest to dokładnie na wysokości miejsca gdzie stoi krzyż upamiętniający ten tragiczny wypadek autobusu PKS.

 

Jakbyś nie miał nic przeciwko, to może mógłbym podpatrzeć kiedyś jak latasz swoim Extrimem, bowiem w niedalekiej przyszłości chciałbym spróbować oblatać swojego Spitfire'a (który podejrzewam będzie również szybki) ? Przynajmniej wiedziałbym co się święci :?

 

Pozdrawiam,

Mars_2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołączę do Extrimowców :)

Oto efekt 2 wieczorów zabawy (dałoby się w jeden ale miałem gości...). Niestety, dzięki "szybkości" działania jednego ze sklepów (lub poczty) w dalszym ciągu nie mam folii....

Jak na razie mogę powiedzieć, że modelik składa się sam - jak klocki Lego :)

 

b028db49a6736e7f.jpg

 

90bc2597b9c33b67.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wagą będzie ciężko, ponieważ... z reguły buduję "trochę" większe modele i jedynie do takowych mam wagę.

Przymierzam się do zakupu małej, elektronicznej wagi ale.. zawsze są jakieś inne wydatki :)

Silnik to Dualsky 2830

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zasilania jest drugi pakiet 3s 600 całość waży niecałe 700gr

 

:shock: :shock:

mój ex z silnikiem welgard a22/12/10, pakietem 3s 2200mAh, reglem dynam 25A, 2 serwami HS81MG i 2 serwami e-sky 8g, śmigło APC 8*6 E i oklejony solarfilmem waży 695g.

 

co w nim masz takiego lekkiego że diody+kable+drugi pakiet 3s waży 700g???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co rzeknę:

 

Zakupiłem xTR :)

 

jak na złość, kupiłem wszystko oprócz regla (którego i tak będę ściągał z neta) i... silnika, bo u Majsterklepki ostatnia sztuka A22-12-15 już była odłożona dla kogoś z Gorzyc :( Ale nic to, w środę ma być dla mnie nówka sztuka. Poza tym: pakiet jest, folia jest, serw jeszcze nie ma ale będą, a jak nie będzie to wyciągnę z akrobata. I nie mogę zacząć składania - ukochana firma wysłała mnie na weekend na szkolenie do Stolycy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.