Skocz do zawartości

PZL P-11C model wycinany laserem - wersja elektryczna od strony 10


Lech Mirkiewicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Indywidualne pytanie do każdego wykonawcy, jaki silnik, jak budowany model? Ja w wersji elektrycznej (budowanej super lekko i przez to bez takich pięknych detali jak u Kolegi Merlina) wykorzystałem zero gramów balastu, a i silnik był raczej lekki, niż ciężki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hehe...

No cóż... On jest tu nowy. Jak to pilot który nie może latac...

Zwiedzał lotnisko, oglądał sprzęt... Doszły mnie słuchy że trafił do hangaru i zapoznawał się z technikami.

Ale narazie nie mówmy o tym. Jeśli okaże się wystarczająco dobry w pilotażu jestem w stanie przymknąć oko.

Byle nie siadał za sterami po kilku głebszych...  ;)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

? No widać jak się łapy trzęsą , przydał by się gimbal na kamerę?. Może już stary jestem, ale ja poniżej 10 st. nie latam, dla mnie to żadna przyjemność dygotać z zimna. Zazdroszczę wam przede wszystkim tego wspaniałego lotniska. W którym to miejscu jest?

A swoją drogą fajnie "odrobiona" ta 11-stka.?.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeszcze raz dzięki wszystkim za słowa uznania. Miło mi bardzo  :)

 

5 godzin temu, adamg napisał:

Ja jestem pod wrażeniem wykończenia i tej imitacji blachy. W moim modelu planuję podobnie ciekawe jak wyjdzie, ale dzięki za inspiracje.

 

Adam

 

Kolego, jeśli robisz ten model to dawaj jakąś relację. Czy to w osobnym temacie, czy tutaj... Każdy pewnie chętnie popatrzy, a w razie co, to koledzy coś podpowiedzą, doradzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.