Skocz do zawartości

Me 1106 wersja T


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad modelem ciut posunely sie do przodu.

Obecnie tak sie prezentuje

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Zawalilem ciut z tym ze pociolem sobie listwy na podluznice z bardzo lekkiejj balsy i ilosc zlaman na skutek scisniecia w rece mnie doprowadzala do szlu. Staralem sie byc delikatny ale chyba mam coraz ciezsza reke :)

No i zdecydowalem sie na dolozenie dzwigarkow z wegla 0,8 oraz polaczenia przekladkami dzwigarow.

CAlosc obecnie wazy 13,4g i powoli zbliza sie wygladem do efektu jaki chce osiagnac

Dołączona grafika

Dołączona grafika

( zdjecia ostatnie ze strony www.ffscale.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No super :D maszyna, jaka jest rozpiętość?

 

Naprawdę jestem pod wrażeniem ale.. czy Kolega nie zapomniał o powierzchniach sterowych :wink: ? Na zdjęciach nie widać żadnych śladów po lotkach, sterze wysokości itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpietosc to 286mm

Dopiero malowalem podklad. Powierzchnie sterowe domaluje w drugim etapie razem z oznaczeniami i zabrudzeniami. Tak abysmy sie rozumieli to jest to model swobodnie latajacy bez zadnego sterowania. Czyli odpalasz silnik i patrzysz jak modelik wznosi sie krazac a potem biegniesz za nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wagowo to nie wiem teraz ile wazy bo nie mam chwilowo wagi, ale tak na "reke" to niezauwazalnie.

Wszystkie oznaczenia wykonane poprzez wydrukowanie na zwyklym papierze, naklejenie tasmy malarskiej papierowej i wyciecie szablonow. Tasma ta bez problemow odkleja sie od papieru. No a malowanie areografem - farbami VALLEJO Model AIR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.