Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Henryk ,świetne filmy :) ,profi latanie -pewnie Achim daje czadu...

Dla nas jednak to wyłącznie zabawa wraz z wynikającymi z tej zabawy konsekwencjami ;) typu crash w locie, "kret" czy wszelakie inne śmieszne sytuacje..

Nie ma co ukrywać iż nikt w naszym towarzystwie nigdy nie latal regularnie na hali czy na pokazach,zawodach,nikt nie zna żadnego programu modeli halowych.

Czas oczekiwania na latanie w terenie staramy sobie tak spędzać.

 

Boguś ,niby nigdy nie montowałeś filmików a wyszły bardzo fajnie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest super dzień na latanko , ciepło, słonecznie i bezwietrznie czego chcieć więcej.

Postanowiliśmy z Krzyśkiem oblatać jego nowy nabytek extra 300 z firmy multiplex.post-15354-0-08255700-1423916448_thumb.jpg

 

post-15354-0-70655300-1423916485_thumb.jpg

post-15354-0-96365900-1423916553_thumb.jpg

post-15354-0-56688000-1423916612_thumb.jpg

i na koniec zadowolony właściciel po ładnym lądowaniu, zresztą nie ma się co dziwić model latał bardzo ładnie, oczywiście za sprawą dobrego pilota.

Nagrałem też filmik ale operator ze mnie kiepski i nic nie było widać więc nie było sensu zamieszczać.post-15354-0-01771500-1423917360_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że było troche strachu jak to przed pierwszym lotem nowym modelem...:) Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem a następnym razem może być tylko lepiej...tym bardziej jak widać powyżej wiosna idzie i warunki coraz lepsze:) Dzięki Grzegorz za wsparcie i za miło spędzony czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał cieszę się że się podobają, jeszcze jeden został z Krzyśkiem

Nie mam dziś do tego głowy ale z pewnością zamieszczę.

Na zewnątrz piękna pogoda nic tylko latać niestety po imprezowa ,,choroba lokomocyjna,, ;)

nie pozwala usiąść za kółkiem i sterami.
Tak na marginesie to mam w głowie pomysł aby zrobić jakąś zajawkę filmik czy coś w tym stylu

z pilotami z naszego lotniska oczywiście z lotniskiem w tle. Taki szybki zwariowany filmik max do 2min.


Grzesiu no piękne te tereny  u Ciebie i filmik też fajny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ,faktycznie spora gorączka ;) bo zamieszczony link jakiś nie teges ,nie działa,popraw..

 

Efekt moich dwudniowych wypocin o których wspominałem to takie coś :D -hala dalej rządzi.

2015-02-14-656.jpg

 

2015-02-15-659.jpg

 

a także model który mam nadzieję okaże się fajnym przerywnikiem pomiędzy szybowcem a wielką kobyłą Extrą.. ;) ,może nie wygląda ale rewelacyjnie lata.

 

2015-02-15-658.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu-zakup modeli to żadna tajemnica :) tu-

http://www.nataair.sk/nataair/eshop/1-1-Modely/14-2-EPP-depron-akro-modely

i co ciekawe, sporo taniej niż u producenta...

 

Wyposażenie do Sbacha dopiero się kompletuje ,mam od kolegi e-maxa 305 watowego ,regiel 35 A ,śmigło APC 11x5,5.

Serwa ok 13 g, metalowe zęby i zostaje kwestia pakietu -chcę lekko, więc będzie coś 1500/1800 mAh max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.