Skocz do zawartości

Zdjęcia silników -


Janeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas sprzątania piwnic i strychów. Efekt? garść samopałów :)

 

DSC_8260.JPG

 

I zagadeczka: co to za jeden?

 

DSC_8264.JPG

No Marcinie jak dla mnie to z całą pewnością MVVS nie jest choć nieco podobny...

Ciacho, a kto z tu obecnych miałby niby "odpalać Wankla"?

A tego G15 to zazdroszczę najbardziej, choć mam żarowego, ale co samopał to samopał.

Kultowa maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major, ale chyba, opacznie zrozumiałem posta - znaleziony na ebayu, a nie kupiony :)

Nnno, nawet już znalazł amatora...

http://www.ebay.co.uk/itm/Graupner-NSU-Wankel-Engine-37-41cc-/271497925221?pt=UK_ToysGames_RadioControlled_JN&hash=item3f36899265

Jak dla mnie za duży.

Więc poszedł był do ludzi za 846 funciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego G15 to zazdroszczę najbardziej, choć mam żarowego, ale co samopał to samopał.

Kultowa maszyna.

 

Myślałem, że też masz samopała, ale jeśli nie, to tym bardziej cieszy mnie moje znalezisko :) Nowy w pudełku!

 

 

Mvvs :D Ładny :)

 

Twoja odpowiedź jest tylko w połowie zgodna z prawdą. Że ładny, to prawda; że MVVS, niestety nie  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zagadeczka: co to za jeden?

 

DSC_8264.JPG

Skoro nikt się nie kwapi to ja podam odpowiedź:

jest to TAIPAN 2,5 TBR GOLDHEAD

http://www.modelenginenews.org/cardfile/t25bbre.html

A to śmigiełko z Twojego Marcinie posta powyżej to prędkościowe jest, z tego co widzę z nastawnym kątem natarcia, biorąc pod uwagę wiek tego przedmiotu to w idealnym stanie. Oj chciałbym takie w swej kolekcji, lecz sprawa jest dość kosztowna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt się nie kwapi to ja podam odpowiedź:

jest to TAIPAN 2,5 TBR GOLDHEAD

http://www.modelenginenews.org/cardfile/t25bbre.html

A to śmigiełko z Twojego Marcinie posta powyżej to prędkościowe jest, z tego co widzę z nastawnym kątem natarcia, biorąc pod uwagę wiek tego przedmiotu to w idealnym stanie. Oj chciałbym takie w swej kolekcji, lecz sprawa jest dość kosztowna...

 

No i wszystko już wiadomo. Dodam tylko, że te śmigła były produkowane z myślą o amerykańskiej klasie prędkościowej C (.301-.650 cu in) jeszcze przed wynalezieniem świecy żarowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno się tu nic nie działo, a ostatnio taki egzemplarz trafił do mojej kolekcji, kto zgadnie co to za jeden?

 

Nie zgadnę cóż za jeden  ale z taką paszczą znaczy gardziołkiem musi coś do ... stawiam na F3D.

Śliczota.

Paweł ile silników masz w sumie w kolekcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.