Skocz do zawartości

Zdjęcia silników -


Janeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Chyba wszyscy wiedzą, pewnie nawet mają. Ja mam numer 170  :)"

 

Ja chwilowo mam , ale niestety Pawel za chwile TEZ bedzie mial , z tym ze ja wtedy juz NIE bede mial  :D  :D  :D

 

Ten ktory nazwales A ten ? to bym zgadl , ale sie "metka" na zdjeciu odwrocila  ;)

 

Ech Wy ku....a ZAWODOWCY . Nawet gdybym wczoraj w nocy jakis silnik wytoczyl , to byscie odgadli ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty chyba jakis Św Mikołaj jesteś :)  :)  :)

 

Jacus ; wybierz sobie prezent , pozniej wybierz na niego pieniazki z bankomatu a Mikolaj Jarek ( ktory jesz WSZYSTKO , ale nie Św ) Ci ten prezent znajdzie   :D  :D  :D

 

 Wiesz ; z Pawlem to sie w sumie nigdy na "zywo" nie widzialem i troche sie tego spotkania obawiam. Podrzucam mu ciagle jakies motorki, a wiadomo , ze kazdy ma jakis budzet na hobby. Pawel przeze mnie czesto pewnie wpie.....a czesto makaron z keczupem i NIGDY mi tego makaronu nie wybaczy  ! Dlatego pozostajemy wspanialymi kolegami , ale KORESPONDENCYJNIE  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacus ; wybierz sobie prezent , pozniej wybierz na niego pieniazki z bankomatu a Mikolaj Jarek ( ktory jesz WSZYSTKO , ale nie Św ) Ci ten prezent znajdzie   :D  :D  :D

 

 Wiesz ; z Pawlem to sie w sumie nigdy na "zywo" nie widzialem i troche sie tego spotkania obawiam. Podrzucam mu ciagle jakies motorki, a wiadomo , ze kazdy ma jakis budzet na hobby. Pawel przeze mnie czesto pewnie wpie.....a czesto makaron z keczupem i NIGDY mi tego makaronu nie wybaczy  ! Dlatego pozostajemy wspanialymi kolegami , ale KORESPONDENCYJNIE  ;)

helikoptery, z  najwcześniejszego okresu...jest tego trochę w Szwecji i nikt tym nie lata  .....boc to spaliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny ten Bugl ale niestety (dla posiadacza stety) jest wart majątek...pare razy się przymierzałem ale póki co nie udało mi się takiego zdobyć.

Ale na pocieszenie mam te dwa.

Nieodrodne dzieci Pana Piotra Bugla.

Co ciekawe jeden został zakupiony w Polsce w latach 70tych ubiegłego wieku za kwotę 2200zł.(widoczna pieczęć) według danych ZUS przeciętna pensja w 1975r wynosiła 3913zł.

Drugi z USA i tak dwaj bracia z Austrii po wielu latach rozłąki spotkali się na mojej półce.

post-10468-0-92520100-1572773145_thumb.jpg

post-10468-0-37304200-1572773180_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.