Skocz do zawartości

Brelok 808 #16 V2


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale jakich wypowiedzi oczekujecie? Model V1 już był bardzo dobry, a V2 ma możliwości lotu FPV. Dodano też funkcję odwrócenia obrazu o 180st, chyba 3 rozdzielczości filmu i jeszcze jakieś możliwości w sofcie.

Na pierwszym filmie widok do przodu z V2, a na drugim ten sam lot ale widok do tyłu z V1:

 

A tu fotki z tego samego lotu:

Dołączona grafika

...wrażenie wznoszacego się półwyspu ponad chmury

Dołączona grafika

... na tej wydaje się, że pomost na pastwisku ale to oczywiście Zatoka Pucka/Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem V2 lepszy obraz ale... V2 sprzedawana jest w trzech rodzajach tzn. z trzema różnymi obiektywami - A standard, B trochę większy kat widzenia - tę mam i D kat widzenia 120stopni. V1 to obraz jak w V2 A. Oczywiście nie da siewyciagnąć wniosków z dwóch filmów dlatego zrobię jeszcze raz próbkę gdy obie filmują to samo. Niestety nie znam programu, który mógłby odtwarzać jednoczesnie na podzielonym ekranie dwa filmy jak to pokazuje np producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Raczej tylko na ebay.com. Kupowałem u eletoponline365, sporo osób go poleca.

 

Też polecam - na przeyłkę czekałem 8 dni. Od niedawna reklamowany wyżej HELIPAD sprzedaje ją w cenie....prawie 280zł !!! W porównaniu z ceną z ebaya - 140zł z przesyłką to chyba trochę przesadzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz poprosić sprzedawcę o zadeklarowanie przesyłki jako gift z odpowiednio niską wartością. Nie powinno być problemu.

 

Kiedyś ściągałem 25 kamerek w jednej paczce, na cle nawet nie otworzyli paczki żeby sprawdzić, mimo, że to już był spory karton i mieli na dokumentach napisane co jest zawartością... cła ani vatu nie doliczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.