Skocz do zawartości

Brelok 808 #16 V2


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zaraz sprawdzę


OK, w takim razie sprawdzę w domu i się poprawię, bo mógłbym przysiąc, że jak odpalam ten program to jest opcja do zarządzania 808#16.

 

Może Cię zmylił komunikat, że "#16 must be turned on" .. nie gada z brelokiem i nie widzę opcji wyboru na breloka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę pierwszą różnicę V3 do V2 ;) nie wiem czy to zamierzone czy jakaś wada, ale nie można obecnie zgrywać filmów ani oglądać przez USB. Nośnik jest wykrywany prawidłowo, ale przy próbie oglądania czy kopiowania pojawia się od razu jakiś "I/O device error". Muszę wyciągać kartę z kamery i wkładać do laptopa by zgrać czy choćby obejrzeć nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper - ale dalej nie obejrzysz nagranego materiału na TV. Ale zrobisz to gdy w sofcie odhaczysz rozszerzenie AVI zamiast MOV. Gdybym to ja wiedział wcześniej to nie musiałbym kupować tabletu by oglądać nagrania. Druga metoda to konwertowanie z MoV ale najprościej jest tak jak napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper - ale dalej nie obejrzysz nagranego materiału na TV. Ale zrobisz to gdy w sofcie odhaczysz rozszerzenie AVI zamiast MOV. Gdybym to ja wiedział wcześniej to nie musiałbym kupować tabletu by oglądać nagrania. Druga metoda to konwertowanie z MoV ale najprościej jest tak jak napisałem wyżej.

Nie do końca rozumiem .. Po co mam oglądać coś na TV ? dla mnie jedynym problemem jest to, że nie ma transferu danych po usb i muszę wyciągać kartę w celu odczytania inną metodą.

 

heh ... w sumie to do tej pory tak robiłem, na szybko po locie podłączałem do TV i oglądałem co tam się ciekawego nagrało. Teraz to nawet pliku nie da się zgrać przez USB bo od razu error.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżam temat.

Mój brelok działał może miesiąc. Potem się obraził.  Można kamerkę włączyć i wyłączyć, sygnalizuje to odpowiednimi diodami, ale poza tym nic. Nie działa nagrywanie i zdjęcia.

 

Najgorsze jest to, że obecnie komputer jej nie wykrywa.

Jakie mogą być tego przyczyny? Karta jest sprawna, bateria naładowana. Plik wgrany na kartę, port USB sprawny.

 

Dopóki działała, byłem z niej bardzo zadowolony. Świetny szerokokątny obiektyw.

Jednak z partii 5 szt., jaką sprowadzaliśmy z kolegami - 2-3 też szybko się zepsuły.

Nie wiem co robić. Kupować następną czy szukać alternatywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.