Skocz do zawartości

Brelok 808 #16 V2


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 7 miesięcy temu...

Irku, czy doświadczyłeś efektu "czujnika lądowania" w breloku ? Od kilku lotów jak model już wyląduje i nawet nie uderzy mocno, jak próbuję wyłączyć kamerkę to ona już jest wyłączona. Jednak ostatnie dwa loty, jak włączyłem - potwierdzało miganiem diody, że zaczyna nagrywanie i nic. Zero danych na karcie pamięci. Ze 2 loty przed tym, nagrywało ale kilkanaście sekund i się wyłączała. Raczej to nie sprawa baterii, już dawno zauważyłem, że coś się dzieje od wstrząsu. Może zimny lut albo co, nie wiem, nie grzebałem jeszcze w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że zawsze trochę z niepokojem podchodziłem do modelu po wylądowaniu własnie w obawie czy nagrywał czy nie. Ale nagrywa do końca i to ja ją wyłączam :D. Ale te problemy z przedwczesnym wyłączaniem miałem raczej w zimie i to też różnie z tym było.

Co do twardych lądowań - mam nagrane - dwie kraksy gdy model z dużej wysokości uderza w słup albo w dach ale kamera nagrywała aż podszedłem i wyłączyłem ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja zdecydowanie musi by walnięta. Mogę z nią spacerować i nagrywać długi czas i jest ok. Nie było mrozów (ponad +25), problem z baterią odpada a przy delikatnym uderzeniu przy lądowaniu, a teraz widocznie i drganiach modelu się wyłącza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Problem niestety nie ustąpił. Ostatnie dwa loty zmarnowane, nic się nie nagrało. Rozebrałem ją na części pierwsze, posprawdzałem wizualnie i nic nie znalazłem. Po złożeniu zrobiłem prosty test - włączyłem nagrywanie i upuściłem z wysokości około 20 cm na podłogę. Za każdym razem się wyłącza, tak samo pewnie jak od drgań od silnika. Czy ktoś miał podobny problem ? Może jakaś podpowiedź jak to ugryźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.