Skocz do zawartości

Brelok 808 #16 V2


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Od pewnego czasu latam, filmując moje miasto, małym samolocikiem z EPP, Shogo. Startuję z ulicy, ląduję na skrawkach trawników. Filmuję kamerkami "breloczkami" 720x480, ostatni kupiłem taką na Giełdzie Elektronicznej, za 30 zł., niemieckiego dystrybutora Pollin, Best.Nr 720073 Mini DV Camcorder PMDV808. Filmiki nie są jakości GoPro, ale wydaje mi się, że cena kamerki jest rewelacyjna. To dzisiejszy lot:

. A propos, jak zlikwidować datę i godzinę, jest mi zbędna, a wczytywać aktualnej mi się nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego:

 

ktoś pytał jak usunąć z obrazu datę i czas... Niestety wygląda na to że jedyna opcja to wylutowanie układu pamięci, przeprogramowanie go i wlutowanie ponownie. Cała procedura została dokładnie pokazana na tym filmie:

 

Czy to jedyny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pytał jak usunąć z obrazu datę i czas... Niestety wygląda na to że jedyna opcja to wylutowanie układu pamięci, przeprogramowanie go i wlutowanie ponownie.

Załamałeś mnie Dołączona grafika

Lenistwo, lenistwo i jeszcze raz lenistwo :P

Tutaj Masz link do opisów i wszelkich modyfikacji kamerek z serii 808# -> 808 Car Keys Micro Camera

W 808#16 V2 jest nawet konfigurator, za pomocą którego (oprócz zaawansowanych ustawień) można jednym kliknięciem usunąć datę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo dziękuję - teraz tylko muszę zidentyfikować model mojego breloczka, bo to niemiecka odmiana bez #16 V2, pisze tylko na pudełku PMDV808, a potem przebrnąć przez opisy - kocham czytać instrukcje ;(. Pozdrawiam Cię Arturze i dziękuję szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artu na milony % mam i V1 i V2 od użytkownika elotoponline365. Wydaje mi sie, że na 1000% to mój błąd , który sobie dopiero teraz uzmysłowiłem - ale wstyd...Przeciech chyba muszę najpierw sciagnać sowcik, ktory sprzedający podaje na stronie przesłanej mailowo jako instrukcja - tak samo jak w OSD Remzibiego nic nie ustawię nie mając otwartego programu....Chyba już rozwiazałem problem ? :D Tylko , który ściągnąć bo podanych jest kilka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Arturze zamieszałeś, pisałem o kamerce 720x480, przewertowałem dokumentacje do której podałeś mi link, moja jest #3*.

110208 - # 3 Removal Time Stamp - MSP430 Removal Metoda Chip Dołączona grafikaUSWaterRockets na YouTube ma trzy samouczków wideo o tym, jak usunąć firmware procesor z kamery, puste czcionkę i wymienić chip. Ta procedura używa TI MSP430 LaunchPad Development Board (USB) za jedyne US $ 4.30. Postępuj zgodnie z instrukcjami w wideo i zrobić to na własne ryzyko . Kamery Sunplus (# 3, # 6) korzystania z wielu różnych wersji firmware, więc nie wiem, czy ta procedura działa na wszystkie z nich.Nie próbowałem, ale mi e-mail z Twoim sukcesie lub opowieści awarii.

 

Tak to wygląda i nie jest takie hop-siup. Ale i tak dziękuję, pobudziłeś mnie do zweryfikowania wiadomości, a to cenna rzecz.

 

Pozdrawiam __________________ Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof coś mało poczytałeś jak zlikwidować datę i godzinę w kamerce breloku #3.

Nie trzeba ingerować w układ elektroniczny, wystarczy podpiąć kamerkę pod komputer i wgrać odpowiednio spreparowany plik bin.

Pełen obaw czy się uda, zrobiłem wczoraj próby na moim breloczku. Udało się data i godzina znikła. Moja ciekawość sprawiła, że przywróciłem datę i godzinę. Teraz wiem, że proces usunięcia jest odwracalny jeśli mamy(zapiszemy) oryginalną kopie pliku z breloka.

Przeczytaj The #3 is one version of the 808 car keys micro camera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Flycamone - nawet nie wypada porównywać z brelokiem 808 #16. Pojawiła sie już nawet owa wersja #20 ale jeszcze za dużo nie ma materiałów. Tak jak ktoś zauważył wczesniej - pewnie nie bardzo mozna porównywać ceny mieszkając np w Anglii i Polsce. Ale jeśli przesyłka bezpłatna to chyba powinno być to samo. V2 na ebayu z kosztuje w przeliczeniu jakieś 140zł. Oczywiście przesy.łka z Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przesyłka 20 zł, ale zastanawiałem się właśnie czy warto "ryzykować" z Chinami, przy tak małej różnicy. Zresztą tutaj i czas realizacji, wczoraj zamówiłem jutro będzie. Piszę ryzykować, gdyż przekonałem się na własnej skórze... dziś cudem odebrałem paczkę z HK. Jakoś dziwnie zaginęła, po rozmowie z HK okazało się, że od kilku dni jest u mnie w mieście, ale nie mogą dostarczyć bo adres nie jest prawidłowy. Pofatygowałem się do nich osobiście i okazało się, że paczka jest i adres jak najbardziej prawidłowy... za bardzo mnie stresują takie sytuacje ;) Flycamone... nawet nie próbowałem przyrównywać, po obejrzeniu waszych filmików. Dzięki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w HK , a na ebayu to dwa różne światy. Praktycznie nigdy nie zaginęła mi przesyłka z HK ale też trudno od nich uzyskać rekompensatę zadowalajacą w razie zaginięcia. Inaczej jest na ebayu - tu kazda transakcja jest powiedzmy ubezpieczona. W razie kłopotów otwierasz spór, który mozesz zamienić w roszczenie. Gdy nie otrzymałem przesyłki w przewidzianym terminie otworzyłem spór - ebay wysłuchał tego co mają do powiedzenia obie strony i zwrócił mi należnosć. Tak więc kupującego nie interesuje dlaczego nie dotarła przesyłka. Dlatego własnie zakupy na eb są o wiele bezpieczniejsze niż w HK.

Jeśli jak piszesz różnica wynosi tylko 20zł to chyba nie ma sieco zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.