Skocz do zawartości

Brelok 808 #16 V2


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, tak zastrzegali w HK, że muszę podać prawidłowy numer telefonu bo w razie czego nie odpowiadają za nie dostarczenie paczki, a tu nawet nikt nie pokwapił się do mnie zadzwonić tylko paczka wróciła na parcelforce i gdybym się nie zainteresował, pewnie wróciła by do Chin. Nie obwiniam jednak za to HK tylko lokalną pocztę, która nawaliła. Czy kamerka będzie od razu gotowa do użycia w modelu, czy wymaga jednak tak szeroko opisywanych w necie przeróbek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wymaga żadnych - powtarzam żadnych przeróbek. Nie czytałem nic na ten temat ale chyba raczej żle to interpretujesz. soft jest podany ku[ijącemu w mailu. służy do zmiany ustawień jesli ktoś chce: możesz np ustawić funkcję aparatu foto by po jedokrotnym naciśnięciu robiła fotki co kilka sekund, zmienić rozdzielczosć, siłe głosu, balans i jeszcze coś tam. Ja tego nie robiłem bo standardowo jest ustawiona jak trzeba. Więc po odebraniu przesyłki od razu możesz umieścić w modelu bo nawet aku jest podladowane do jakiegoś stopnia. Ja zawsze ładowałem go gdy otrzymałem. Oczywiście musisz jeszcze włozyć kaetę pamięci - u mnie działały wszystkie klasy od 2 do 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że nie trzeba nic kombinować. Widziałem gdzieś na forum motoryzacyjnym, że poprawiali to i tamto. Coś lutowali w środku, coś zmieniali żeby zrobić autostart itp. Jeśli gotowa do użycia po wyjęciu z pudełka nie widzę powodów by coś zmieniać. Dzięki jeszcze raz za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę wasze doświadczenia odnośnie długości pracy kamerki 808#16 v2 w temp poniżej 0stC.

Ostatnio kręciłem tą kamerką lot w tej temperaturze i bateria wytrzymywała najdalej 5-7 minut.

W domu przy temp 20stC bateria trzyma koło 30 minut.

Majsterkowałem akumulatorkami Eneloop (ale każde inne też by tak działały) i wykombinowałem połączenie szeregowe 4 baterii osiągają 5,65V.

Co ciekawe wylatałem 3 baterie a to mniej więcej 1,5-2h lot w -10stC i kamerka dalej nagrywała.

W domu razem z tym pakietem nagrało ponad 6 godzin filmu ale i to nie wyczerpało pakietu...

Poniżej zamieszczam zdjęcia z wykorzystaniem blistra fabrycznego, 3 blaszek i starego kabla od wentylatorka od kompoutera (razem z wtyczką).

Koszt "pakietu" do kamerki to koszt akumulatorka i kabelka...

post-11477-0-66402200-1359896483_thumb.jpg

post-11477-0-96353100-1359896488_thumb.jpg

post-11477-0-64517300-1359896494_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie razem z Keychainem jest kabel z jednej strony Mini USB do podłączenia Keychainem z drugiej natomiast jest Video out (wtyczka jak pod serwa) oraz 5v input (wtyczka jak pod serwa)- do tego podpinam zrobiony pakiet. Pod Video out w przyszłości podłączony będzie nadajnik video dla FPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Znalazłem w międzyczasie (razem, czy osobno ?? ) manuala, ściągnąłem program, sprawdziłem ustawienia (nie trzeba było nic poprawiać), nagrałem filmik i koniec, nie mam czym odtworzyć, każdy program wywala mi błąd codeka, szukam co dalej z tym zrobić. Fajnie za to działa w Skype :)

 

EDIT:

 

OK, wszystko gra. Ściągnąłem QuickTime'a. Obraz co jakieś 3 sekundy przeskakuje, nie wiem czy kamerka nagrywa puste klatki, ale myślę że laptop nie bardzo "up to date" wymięka odtwarzając HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie razem z Keychainem jest kabel z jednej strony Mini USB do podłączenia Keychainem z drugiej natomiast jest Video out (wtyczka jak pod serwa) oraz 5v input (wtyczka jak pod serwa)- do tego podpinam zrobiony pakiet. Pod Video out w przyszłości podłączony będzie nadajnik video dla FPV.

 

Niestety, dostałem moje 808#16 tylko z kablem USB mini-normal - zaadoptuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DC5V INPUT podłączasz zrobiony pakiet zasilający ~ 5-5,8V

Do VIDEO OUT podłączasz nadajnik Video do FPV (o ile taki posiadasz)

 

Schemat podłączenia z mini usb na 2 wtyczki "ala" serwa poniżej:

 

Powodzenia!

W razie pytań pisz na priv.

 

Pozdrawiam

post-11477-0-67711200-1360095074_thumb.jpg

post-11477-0-76672800-1360095080_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta kamerka jest coś warta ? cena jest niezła http://allegro.pl/mi...2984559306.html

Tak, - mniej więcej 20zł ...tyle już pisaliśmy na temat tych kamerek - 640x480 i 720xcoś tam. To nie jest HD ale jak nie miałeś doczynienia z taką to ta też wyda sietobie bardzo ok. Przynajmniej na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.