Skocz do zawartości

GRAUPNER MC-20 HOTT


Gość Kamyczek_RC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robert,

 

Ja bym na tym etapie staral sie zorientowac co jest powodem tego.

Jezeli odbiornik jest zresetowany (zreszta nie podejrzewal bym dwoch odbiornikow) to przyczyna pewnie lezy w nadajnku (bo serwa wykluczyles)

Sprawdzil bym wszystko w nowym modelu i zaczal od poczatku, jezeli dalej jest to samo to moze przyczyna jest mechaniczna czyli zmien mode tak zeby inne "drazki" sterowaly tymi kanalami lub mozna by przemapowac kanaly. Ja chyba kiedy przez pewnie moment mialem zbinodwane dwa odbiorniki i nie mialem problemow. Na razie moze tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu i właczeniu, w drugiej kolumnie Hott mam bind i n/a, poniżej w Rcv Ch Map mam R 12 oraz n/a. I g... Już nie ma siły. Zmiana mode powoduje tylko że inne powierzchnie latają jak wściekłe.

 

 

Robert ,ale namieszales :D .Ok,zrobimy inaczej,w ustawieniach ogolnych wybierz "nowy model" i zacznij od poczatku,od wpisania nazwy modelu(niekoniecznie :) ) ,bindowanie i pozostale ustawienia(najlepiej z instrukcja).Musi zadzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana mode powoduje tylko że inne powierzchnie latają jak wściekłe.

 

Moim zdaniem z tego wynika ze przyczyna lezy w drazkach. Jezeli zmiana mode spowodowala ze inne kanaly (odpowiednio do mode) szaleja to przyczyna lezy w drazku. Moze pomoze kalibracja tych drazkow, wchodzisz w ukryte menu (jak do aktualizacji oprogramowania) i tam jest kalibracja. Jak to nie pomoze to to chyba bedzie problem z potencjometrem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem OK. Wyjscie sygnalu masz na wbudowany modul HOTT, zbidnowany masz jeden 6kanalowy odbiornik i wlaczony modul nadawczy. W instrukcji doczytalem (albo mi sie wydaje) lub gdzie indziej ze usatwienia DSC nie maja zadnego wplywu na dzialanie wiec tym bym sie nie przejmowal u mnie jest domyslne PPM10 chyba, zreszta sam walcze zeby podalczyc to ustrojstwo do komputera i jak na razie jestem na tarczy:)

A powiedz czy jak wylaczysz nadajnik (nie wylaczasz odbiornika) to drgania ustepuja czy nie. Jezeli ustepuja tzn ze madajnik "sieje" a odbiornik przechodzac w tryb fail-safe odcina sie od tego "szumu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, dlaczego 6 kanałowy? Fizycznie jest to GR 24, a na wyświetlaczu R 12 (domyślam się, że oznacza to odbiornik 12 - kanałowy). Jak wyłączę to drgania ustępują. Serwo drga gdy nie ruszam drążkiem, jak ruszam we właściwym kierunku to podąża za nim lub odwrotnie lub w obu kierunkach:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.