Skocz do zawartości

damenix

Rekomendowane odpowiedzi

Krzyśku, sorry za moje 3 grosze ale... 

Widziałem na własne oczy jak Damian lata i powiem bez owijania w bawełnę...

Przeprowadź z Damianem męską rozmowę.

Jak trzeba to użyj jednoznacznych argumentów i...

No przecież nie godzi się tak latać, toż to zaprzecza prawom fizyki.

Być może będzie potrzebny egzorcysta, ale działaj nie czekaj, bo...

Jak ktoś tak lata jak Damian, to wiedz, że coś się dzieje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Cześć. Jestem w trakcie odbudowy Barakudy, czy doważaliście ogon? Mam Fregate z serwami w statecznikach i lata dużo lepiej, i zastanawiam się nad wstawieniem serw do statecznika w barakudzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

ładnie odbudowałeś tę Barakudę, zapewne będzie teraz wiele radości z lotów. 

Co do doważania ogona lub nie ( lub doważania dzioba) decyduje to gdzie powinien być środek ciężkości, czy to według tego co proponuje producent lub inni posiadacze takiego modelu, czy też jakie są twoje preferencje co do zachowania modelu w locie. Kadłub ze zdjęć wygląda, że był cały za skrzydłem, więc kąty ustawienia statecznika w stosunku do kąta skrzydła raczej nie uległy zmianie, więc wyważenie raczej standardowe z preferencją na przód a później możesz próbować przesuwać co kilka milimetrów do tyłu. Myślę, że i tak to wiesz, pozdrawiam udanych lotów.

Przy okazji, czy ktoś może podesłać lokalizację tego zbocza w Unisławiu, jakąś mapkę , pinezkę, chętnie wyskoczyłbym tam z Torunia bo to niedaleko. Rozumiem ,że to na jakieś zachodnie kierunki wiatru. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.