Skocz do zawartości

FALCON "rozciągnięcie kadłuba i klap"


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Janek.. Wszysko ładnie, pięknie, ale w Twoim wieku wstydziłbym się pomijać walory estetyczne... Myślę, że nikt by do Twoich modyfikacji nic nie miał.. jakby to było zrobione fachowo. A tak...

 

"Estetyka (gr. aisthetikos - dosł. 'dotyczący poznania zmysłowego', ale też 'wrażliwy')...". Przecież modelarstwo jest kwintesencją estetyki ! ! ! (tzn. powinno być).

Takie jest moje zdanie.

Co do pisowni już się wypowiadałem... ale jak to mowi przysłowie ludowe "Jeden lubi jak mu skrzypki grają, inny jak skarpety śmierdzą" :blink:

 

PS. Kiedyś na tym forum jak ktoś pisał bez znaków interpunkcyjnych i z błędami jakimikolwiek,to dostawał kwawat. Może ktoś z moderatorów zwróci w końcu na to uwagę ???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Informuję wszystkich FALKONIARZY,że jak ktoś ma kłopoty z czesciami-elemantami do swojego modelu prosze kierowac zamówienia do MAWI-fly models tel 502 238 280 żadnych problemów sympatyczny kontakt . Producent falkona z Kalisza odmowia -wprowadza w błąd zainteresowanych ROBI SOBIE ANTYREKLAMĘ - to pisze ku rozwadze.

Janku ja ci pisałem że da się dopasować kadłub a nie że mawi dorabia celowo części to nie tak a że już wyszło to ożeniłem Starlinga z Bow :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu komentować ? Napisałem Janowi na PW że kupiłem kadłub Mawi do starlinaga to się wyrwał na forum że się da ,jak widać w cytacie zresztą niepotrzebnie, a dyskutować , komentować zawsze można po to jest forum Panie INSTRUKTORZE .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze nie mam Falkona tylko Starlinga od Janka kupiłem rozbitka dokupiłem wąski kadłub nówkę od Pana Jurka z f3f klif wyciąłem klapy bo jak to Kwarciński lądować nie chce :D a kadłub z Mawi kupiłem bo się trafił tanio z myślą o lataniu przy domu jak nie będzie warunku na zboczu .

post-7692-0-26197200-1365881104_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie teraz zakręcił jak radziecki słoik... nic nie kumam :unsure:

A czego Piotrze nie rozumiesz Pan Kwarciński produkuje i Starlinga i Falkona tyko chyba nie ma już w ofercie wąskich kadłubów do Starlinga chociaż na zamówienie by pewnie zrobił .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.