Skocz do zawartości

FALCON "rozciągnięcie kadłuba i klap"


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arni..jak robisz rekordy predkości starlingiem - lub mieszańcem bo juz się pogubilem, przepoleruj papierkiem wodnym skrzydelka-pomaluj jakaś farbą w aerozolu po malowaniu również papier wodny na końcu już cieniutki i pasta G- zrobisz to bardzo szybko zwróć uwagę na krawędzie / podobnie z motylem jak go kupiłem porzednik wkleil wszystko na żywca/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku ja nie robię rekordów prędkości to pan Szczepan śmiga swoim ponad setkę mam nadzieję że uważa na fotoradary ;) ,a tak poza tym prawdopodobnie będę się musiał pożegnać ze szpakiem w wersji na zbocze jaki i elektro dam znać w dziale giełda . pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..to już wyższa-szybsza szkoła lotów- ciekawe.Ja pasjonuję się lataniem na zboczu- walka z żywiołem coraz lepiej mi to wychodzi zupełnie bez napedu, pakietów,regulatorów tylko muszę mieć odpowiedni balast olowiu- przyklejam na rzep w kadłubie pod / ok /bagnetem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Przed kolejną próbą sprzedaży na alledrogo proponuję dołączyć także te fotki przed naprawą.

A tak na poważnie to jestem sceptykiem jeśli chodzi o fakt naprawy, wartości, bezpieczeństwa lotu itd. modelu, jeśli rzeczywiście był naprawiony.

Mam na strychu taki wrak w trochę lepszym stanie jako pamiątkę. Chętnie go zapakuję i wyślę do naprawy, po wszystkim jak będzie chętny do zakupu uzyskane środki naprawiający może przekazać na przykład na ratowanie koni lub schronisko dla zwierząt.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.