Skocz do zawartości

FALCON "rozciągnięcie kadłuba i klap"


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowe czyli jak misiu polarny ... Tłusto :)

Jakbym miał na +10 czekać to bym sie zanudził. Zresztą u mnie w tym roku zima była dość łaskawa jesli chodzi o obdarowywanie mrozem ;) i wiele dni było. Yemperaturami -4 - -1 i ze znosnym zachodnim wiatrem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku, a co ma zdrowe odżywianie do alergii na zimno? Tu będę stanowczy :) Optymalna temperatura do latania jak dla mnie to powyżej 10 stopni :P

O widzę, że w jednym klubie jesteśmy. :)

Ja powinienem przesypiać jak niedźwiedzie całą zimę. Koszmarnie cierpię przez zimę. :(

A co do temperatur to uwielbiam ciepełko tak 35-40*C. Wówczas najlepiej się czuje i funkcjonuje. Że się musiałem kurde urodzić na północy :blink::(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wejdzcie w F3F 3city team..już oblatali puchar bałtyku...tam sa piloci ,którzy lataja co dzień. Ja też wolę lato bo zima smarki leca z kibla a i oczy zaplakane ale jak choroba szczegolnie latanie na zboczu kogoś dotknie jest nieuleczalna.Ostatnio łaczylem narty w Kamieńsku/ k.belchatowa/ a po nartach loty na pokopalnianych zwalkach.Jurek Ty masz obok Czarna Góre.-polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FALKONÓW już dość ...jak pisze na allegro w opisie kadłub prawe skrzydło po naprawie / taki nabyłem od poprzednika i latał po przeróbkach doskonale zawsze nowy nabywca obciac "swinski ryj " i powrócić do Leszkowego GARBUSA / /jak ktoś kupi drugi egzemplaż -dawca. wszystko sprawne latajace cena do negocjacji .Model na allegro jeszcze 3 dni - wystawiłem na 7 dni nie sprzedam=pozostaje u własciciela KU POKRZEPIENIU SERCA . Sprzedałem również GRACE dziś wysyłka a tego nikt nie zauwazył hi hi .. Myslę o większym modelu 2,5 m VIRUSIE wersja wzmocniona tylko -szybowiec bez motorków, pakietów do lotów na zboczu -BIAŁY-wzmocnienia weglowe bez malowania takie otrzymałem sugestie od kolegów . Wybieram się do rodzinnego Ostrowa do wytwórcy- Wiesia na ucztę modelarską porobię fotki . Swięta święta zimowe -super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.