Skocz do zawartości

Virus 2.5 E z Mawi


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może racja Jurek..model jest raczej ustawiony,wyważony "na tył" .Minimalne oddanie wysokości faktycznie ułatwiało poruszanie się pod wiatr.Był to jednak spontaniczny wyskok :) ,na takich ustawieniach jak latam na płaskim terenie i max. średnim wietrze.

Być może następnym razem przygotuję się lepiej.. ;)

Może jak będzie nadal wiało to przed Nowym rokiem znowu wypadzik ale już na poważnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Myślę iż nie będzie nietaktem ;) jak pochwalę się że spotkała mnie miła niespodzianka w dniu wczorajszym...

W dużym liście zaadresowanym do mnie od firmy Mawi Fly Models znalazłem fajny kalendarz,życzenia Noworoczne i ofertę ciekawych,nowych modeli.

Dzięki serdeczne Panie Wiesławie.

Nie ukrywam iż na model Swift 3.2 ślinka mi cieknie od Żaru....

 

zhqj.jpg

 

w72l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc te fotki...chociaż zanim je wstawię proszę o info kogoś kumatego co stało się imageshackiem -kiedyś miałem po polskiemu a teraz wyskakuje mi jakaś oryginalna strona... :blink: i mam problem się tam ogarnąć...(było robione z kompem..)

 

Tak więc 4 foty,średniej jakości bo i są to nie fotki a bodaj kserokopie ale coś powinno być widać

 

 

br26.jpg

 

s6qc.jpg

 

qag8.jpg

 

kacm.jpg

 

Co do nazw modeli to nie wiedziałem iż jest "konkurs" na nazwy modeli :D

Mnie osobiście podoba się nazwa modelu która ma niebiańskie znaczenie, cechuje ją łagodność ale i pokazuje władzę w razie potrzeby .Potrafi wykazać się siłą,gwałtownością jak i rozwagą....po prostu chciałbym aby mój nowy model nazywał się "ZEUS" :) .

Idąc tropem Apocalypto może jeszcze CALISTO lub THOR ....

Wracając do współczesności ;) PERFECT też fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z Wiesiem ..przysle opis i super fotki...wystawie natychmiast...podalem nazwy sugerowane..."PERFEKT'" gadał- już jest ...ZEUS... CAISTO...THOR...też OK..Wiesio czyta tą stronę i nazwę przedyskutuje ze swoją ekipą...proszę podawać propozycje...im wiecej tym lepiej...Rafale ilustracje modeli z MAWI OK..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, korzystam już kilka lat z fotosik.pl i naprawdę nie narzekam. Po wstawieniu fotek możesz wygenerować linki do wklejenia na forum... zresztą takich hostów teraz jak mrówków, do wyboru do koloru ;)

 

Jasiu, czekam niecierpliwie!

 

PS

Co do nazwy, może "Phantasmagoria" ... jednych uspokaja innych przeraża ;) Calisto Rafała jest tez super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto teoretycznie nazwa coś powinna kojarzyć ;) ...lub model powinien mieć coś z tej nazwy -FANTASMAGORIA to ciekawa nazwa ,kojarzy mi się z czymś fantastycznym,ciężkim,zagmatwanym ,tajemniczym -wiki ma ciekawe tłumaczenie tego wyrazu

To faktycznie problem dla producenta nazwać tyle modeli aby miało to jakieś brzmienie,kojarzone było pozytywnie i fajnie siadało na język.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.