Skocz do zawartości

Virus 2.5 E z Mawi


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam widziałem kwartety latające razem ;) również dobrych pilotów ;) oczywiście nie mówie o przemieszaniu się w swojej części nieba która w żaden sposób nie koliduje z częścią nieba zajmowaną przez kolegów.

a co do porad...jak się ujawnisz co masz to pomyślimy czy w ogóle taka pomoc Ci jest potrzebna. Bo wydaje mi się, że akurat Tobie nie będzie potrzebna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ,czas pokaże :D .

Z Marcinem nieraz zaliczaliśmy tandem ;)

 

Piotr,oczywiście mogę zrobić jakaś relację czy pochwalić się fotami ale czy ja wiem ??

Tyle o tym Toxicu już napisano i są znawcy na forum że nie wiem czy się nie narażać na ewent. opierd.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr,oczywiście mogę zrobić jakaś relację czy pochwalić się fotami ale czy ja wiem ??

Tyle o tym Toxicu już napisano i są znawcy na forum że nie wiem czy się nie narażać na ewent. opierd.... ;)

Z reguły świeża krew wnosi wiele nowego w "oklepane rozwiązania" :)

Relacja musi być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ,zaprowadź tu porządek ,to temat o Virusie a nie Toxicu  !! :) i proszę go kontynuować fotami ,filmikami,wrażeniami .

O Toxicach będzie osobny w odpowiednim czasie :) .

 

Diabolo,znam,znam ale to nie moja liga ...

 

Jurek,faktycznie temat J.Markitona jest ciekawy ale posty posypały się w kolejności ,cięzko się go czyta.

Idąc Twoim tokiem rozumowania to forum miało by kilka stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.