Skocz do zawartości

Virus 2.5 E z Mawi


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przyjemność, przyjemnością, a ekshibicjonizm to inna sprawa :D

Jak nie ma się nic ciekawego do pokazania to po co powielać wątki, posty czy zdjęcia? A jak się ma - to i owszem z przyjemnością czytam i się uczę. A elementarz czyta się raz - i wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co droczyć .

Jak mi i Marcinowi się zachce to relacja będzie ,Jurek akurat nie ma tu nic do gadania .

Jest wiele relacji z składania tych samych modeli ,choćby Jurek Markiton stworzył nowy temat o Virusie ...(ciekawe gdzie byłeś Jurek z powyższymi stwierdzeniami?).

A elementarz czyta się wiele razy ,choćby po to by dobrze zapamiętać :) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam. Relacje ze składania szybowców są nudne jak flaki z olejem. Może to dlatego że wszystkie szybowce są podobne do siebie tylko inaczej pomalowane. Jedną dobrą relację się przeczyta i wszystkie podstawowe rzeczy są juz wiadome (np ta Jurka z Toxikiem). Do tego dwa wątki o montażu napędu serw typu LDS i RDS i już się wie właściwie wszystko. Tam nie ma co wymyślać i czym sie podniecać ;) Zrób ramkę, przygotuj dźwignie i popychacze, zamontuj to wszystko zgodnie z prawidłami (a to jest w każdym elementarzu) i już. Oczywiście od składania jeszcze nudniejszy jest film z pierwszego oblotu szybowca, no chyba że się zalicza kreta ;)

Z motoszybowcami to można trochę więcej podyskutować nt silników, śmigiełek i pakietów i to by było na tyle. Ale w klasie popularnej, nic więcej od tego co się już napisało się nie wymyśli.

 

:lol::D:lol::D:lol::D:lol::D:lol::D

 

PS - zresztą właśnie idę pogrzebać w relacji Jurka ze składania Toxica (ale nie Virusa), coś chce sobie sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądam jak by mnie pierun strzelił ale co tam :D

 

Virus ma się bardzo dobrze chyba aż za :wub:

 

12576165_792914584147610_1906682636_n.jp12576366_792914514147617_1898072087_n.jp

 

 

Dziękuje Rafałowi za fenomenalne pokrowce na skrzydła... Oczywiście wykonane własnoręcznie przez jego żonę.

 

12527587_792914464147622_265489159_n.jpg

 

 

Co do oblotu potrzebuje wgrać nowy soft do aparatury i zakupić odbiornik myślę że w ten weekend sobie to wszystko załatwie. Datę oblot podam jak wszystko będzie ustawione i przetestowane na ziemi. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku iż nie posiadam jak na razie odbiornika finalnego do Virusa, oblatam go na odbiorniku Optima9 zapożyczonego z modelu SU. Myslałem że bedzie problem z antenami bo nie chce wiercić dziur na te grube końcówki anten więc dałem je przez kabine na zewnątrz. Po oblocie udanym a jakże by inaczej będe ustawiał model już na odbiorniku do Virusa

 

12606894_796706697101732_1480449818_n.jp12584135_796706723768396_547766787_n.jpg12606964_796707017101700_1058703608_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.