Skocz do zawartości

Virus 2.5 E z Mawi


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie rozmieszczenie anten nie jest optymalne ale pewno o tym wiesz. Tak czy siak jak przy każdym oblocie test zasięgu obowiązkowy ale o tym też pewno wiesz ;-)

Zapytaj Rafał jak on miał ustawione anteny.

Test zasięgu już był na odcinku ok 800m robiony i działało wszystko, wiem jak Rafał miał umieszczone anteny bo sam wyciągałem odbiornik jedna z boku a druga "postawiona" na górnej częsci kadłuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poustawiałeś sobie wszystko , klapy , baterflaya ? Żeby niespodzianek nie było ;)

klapy na przełączniku mam, buterflaya to musimy razem poustawiać. Ale to juz na odbiorniku od Kazka. Właśnie Marcin kiedy moge do ciebie przyjechać tego softa wklepać do apki 1.9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w raz z Marcinem bez którego sam bym sobie nie poradził  ustawiliśmy elegancko model, został wsadzony odpowiedni odbiornik, buterfly,klapy,motylek.

 

Ale żeby tradycji stała się zadość coś musiało się zyebać. Tym razem poszło serwo od wysokości/kierunku. Także oblot nie wiem kiedy ale już coraz bliżej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a dymek nie poszedł ;)  ?

To dobry prognostyk na oblot ....

Gdzie i kiedy planujesz Andrzej oblot ?

Nie poleciało nic, wszystko elegancko działało, z Marcinem juz mieliśmy model w niemalże100% gotowy, aż tu nagle serwo ani me ani be.

 

Oblot najprawdopodobniej z Bogusiem tam u niego w Dankowicach ma jakieś pole eleganckie do lotów, Marcin mówił że też wpadnie.

 

 

Oczywiście mówię to tu i teraz żeby nikt sobie nie myslał że wmawiam  że Rafał mi sprzedał model z zepsuta elektronika:) to jest tylko serwo któremu może zawsze coś się stać, także wszelakie gadania i wątpliwości proszę zostawić dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus gotowy na oblot w 100%  :wub:  jak tylko pogoda pozwoli mielimy powietrze :rolleyes:

 

Musiałem się troche nadenerwować aby znowu już po raz drugi wsadzić antenki z odbiornika i sam odbiornik znowu do modelu ponieważ 3 kanały mi się rozłączyły bo za mocno pociągnąłem za kabelek :P ale już wszystko na swoim miejscu może jakiegoś filmika zrobię wieczorem to zapodam jak to wszystko "śmiga"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK TO LATA to głowa mała :rolleyes: . Coś wspaniałego, wykonałem 4 loty łącznie prawie 30min w powietrzu, byłem sam więc postanowiłem dać telefon na dach samochodu i coś tam spróbować nagrać. Ogólnie jestem niesamowicie zadowolony, bo szczerze powiedziawszy nie latało mi się jeszcze tak fajnie szybowcem :wub: 

 

Fotki tuż przed lotem 12650228_802369386535463_1651380433_n.jp12647979_802369393202129_1071579055_n.jp

 

i po 15 minutach

 

12695905_802369376535464_911835530_n.jpg

12666394_802369369868798_828145281_n.jpg

 

 

Niebawem filmik

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Gratulacje Andrzej  :) .

Nie zapomnij że masz duralowy bagnet który wytrzymuje sporo ale lepiej nie testować granic jego wytrzymałości ;) .

Oryginalny stalowy dostaniesz przy okazji a wtedy będziesz mógł popuścić wodze fantazji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.