Skocz do zawartości

Virus 2.5 E z Mawi


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej tak bez komisji oblatałeś Świrusa :D , to faktycznie jak Piotrek napisał parcie miałeś na maxa ;). Gratulacje

A jak poustawialiśmy ? wszystko ok ?

 

 

Pakiet dalem bardziej do przodu i lata elegancko ;).Dziekuje wszystkim za mile slowa hehe, jeszcze tylko oblatac su i bedzie kozacko ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na spontana wraz z Bogusiem wybraliśmy się do Goczałkowic na lotnisko niestety Boguś zapomniał karty pamięci do swojego aparatu i mam tylko takową fotke oczywiście z moim świruskiem. Warunki idealne troszke w palce było zimno ale dało się latać, lekko wiało z zachodu ale było przyjemnie, pakiet wylatany już kolejny a model coraz bardziej zachwyca, musze poprawić  motylka bo jak załącze to model od razu leci na mordke.

 

 

12622555_1096647660387467_77264642458787

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie Twoja postawa oraz fakt że model nie miał za dużego przestoju i lata  :) .

Trochę dziwnie patrzy mi się na te fotki (westchnięcia ;) )  ale pocieszam się że za niedługo i ja będę miał podobny model...

 

Fajny teren do latania !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę dziwnie patrzy mi się na te fotki (westchnięcia ;) )  ale pocieszam się że za niedługo i ja będę miał podobny model...

 

 

Andrzej gratuluję nowego nabytku i udanego oblotu .

 

 Rafał ujawnisz rąbka tajemnicy co to za model teraz będziesz upalał ?   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.