Skocz do zawartości

Wasze zdanie na temat nadajnika i odbiornika AV


grisha807

Rekomendowane odpowiedzi

Za mało danych; ze zdjęcia nie można odczytać na jakiej częstotliwości pracuje ten zestaw, jaka jest jego (deklarowana) moc i z jakim systemem RC ma współpracować? Pytasz też o kamerę, a nie podajesz do czego ma służyć - tylko do fpv czy również do rejestracji. Jakiej jakości obrazu oczekujesz, jakim budżetem dysponujesz,itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak zestaw pracuje na 1,2 ghz ,moc 700mW będzie pracować z system rc 2,4ghz , myślę ze nie będą się gryzły fale ? co do kamery fajnie by było jakby mogła tez nagrywać a jeszcze lepiej jak bym mógł włączać nagrywanie w jakim chcę momencie , jakośc wysoka ale wiem ze to łączy się z kosztami a ja mam przeznaczone max 200zł na kamerę . chcę ją wykorzystywać w moim modelu łodzi a także pod wodą wiec wiem ze musi być dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele zestawów "1.2 GHz" ma możliwość ustawienia kanału z zakresu 0.9 - 1.3GHz. Dysponując takim zestawem dopasujesz odpowiedni kanał, tak aby AV i RC wzajemnie się nie zakłócały. Prawie wszystkie Twoje wymagania (oprócz ceny) spełni GoPro. Na początek radzę jednak kupić prostą kamerkę płytkowa np.540TVL za czterdzieści kilka $. Polecam lekturę działu fpv na tym i na innych specjalistycznych forach. Sam też tak zaczynałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.