Skocz do zawartości

FrSky TARANIS


Wojtass_nt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ekran Oled więc nie będzie bardzo źle.

Zresztą po co patrzeć na ekran ja się lata... (od tego jest gadanie w radiu)

 

Niestety nie ma zapowiadanych gimbali z czujnikami halla zamiast potencjometrów. 

Z dobrych wiadomości: być może da się zamontować przełączniki w drążkach

a8083368-236-image.jpg

I Ciekawe ile jest wolnych gniazd na dodatkowe przełączniki w płycie głównej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

FrSky has confirmed that the Hall Effects had to be dropped due to some issues that popped up with them. The CNC alloy gimbals for the Horus will be hall effect, and can be swapped into the Taranis E when they come available.

 

Trymery od dawna są elektroniczne więc tam nie masz potencjometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny produkt, nie ma go na liscie odbiornikow produkowanych przez FRSKY, nie ma slowa o typie transmisji czy telemetrii

przypomina mozliwosciami i wielkoscia V8R7-II

 

na banggodzie wogole ostatnio dziwne produkty FRSKY sie pojawiaja, ja znalazlem czujnik baterii do temetrii: http://www.banggood.com/DIY-FRSKY-S_PORT-Voltage-Sensor-1-6S-For-X9DPLUS-X8R-X6R-X4R-p-987250.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są wyroby Frsky (FS) tylko DIY (do it yourself - zrób to sam) współpracujące z wyrobami FS lub je zastępujące. Np. ten monitor napięcia cenowo jest dużo bardziej atrakcyjny niż ten z FS - w tym z FS pękł mi wyświetlacz i działa dokładnie jak ten DIY który kosztuje 1/3 tego co ten z FS. Podejrzewam, że z czasem będą pojawiać się coraz to nowe urządzenia z racji tego że FS ma otwarte oprogramowanie. Więc jak ktoś umie coś podziałać w tej materii to na pewno coś wyskrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy dobrze zrozumialem... Jesli chodzi o to zeby przelacznik dzialal jako trymer (czyli podciagal wartosc sygnalu o iles punktow w gore/dol), to mozesz do kanalu dolozyc mixy. Na przyklad:

(+70%) MAX Switch (SC^)

(-100%) MAX Switch (SC-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.