Skocz do zawartości

Zasilanie


Łukasz99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do zasilania 1s lipol trzeba mieć odpowiednie całe wyposażenie. Droższe serwa są przystosowane i działają w miarę dobrze na takim zasilaniu. Nie mniej nie nazwałbym tego światowym trendem.

Dla mnie dużo pewniej jest używać zasilania 2s. Nawet z dioda obniżająca napięcie do 5 lub 6V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obecnie już na żywca. W zeszłym sezonie miałem jeszcze stabilizator napięcia 5V i kondensator ale po paru wypadkach kolegów przestałem to stosować. Zysk jest taki że dzięki telemetrii wiem dokładnie ile mam jeszcze latania plus zyskałem więcej momentu na serwie, skutków ubocznych brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie już na żywca. W zeszłym sezonie miałem jeszcze stabilizator napięcia 5V i kondensator ale po paru wypadkach kolegów przestałem to stosować. Zysk jest taki że dzięki telemetrii wiem dokładnie ile mam jeszcze latania plus zyskałem więcej momentu na serwie, skutków ubocznych brak.

A ja miałem beca i zawsze wiedziałem jakie mam napięcie na pakiecie. I zero problemów. Raptem banalna kombinacja z elektryką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu jest ciekawego i do pogubienia? Producent pisze, że to serwo jest na 4,8V a nie na 8,4 więc chyba to oczywiste, że gwarancji nikt nie da że serwo przeżyje napięcie bezpośrednie z 2 cel LiPo.

Bzdura:

https://dymondusa.com/cgi-bin/commerce.cgi?preadd=action&key=2268

 

Oraz zdjęcie:

post-225-0-53314300-1457891416_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.